10 Adımda İngilizce Öğrenme Mantığı

10 Adımda İngilizce Öğrenme Mantığı

Yazar: Fuat Başkan
Barkod: 9786057868244
Stok Sayısı: 1
Basım Tarihi: 2019
Baskı Sayısı: 1. Basım
Sayfa Sayısı: 160 Sayfa
Ağırlık: 160,00 Gram
Boyut: 16,00 (en) x 24,00 (boy)
Cilt: Ciltsiz
Kağıt: 1. Hamur
Basım Dili: Türkçe, İngilizce

32,50 TL
10%
29,25 TL

Türkiye’de Yapılan Dil Öğretimi Uygulamalarına Bir Katkımız Olsun Niyetiyle Hazırlanan Bu Çalışmamız, Benzerlerinden Çok Farklıdır.
Bölüm
Öncelikle ‘Neden İngilizce Öğrenemiyoruz?’ Sorusunun Cevabı Verilmiştir. Türkiye’de Yapılan Uygulama-Ların Yetersizliği Veya Yanlış Uygulamalar-Dan Kaynaklı Dil Öğrenememenin Sebepleri Sıralanmıştır. Daha Sonra Her Bir Becerinin Nasıl Çalışılması Gerektiği Üzerine Bir Bölüm Eklenmiştir. Bu Bölümde Özellikle Tablolar Kullanılarak Daha Anlaşılır Bilgiler Verilmeye Çalışılmıştır.
Bölüm
Devamında En İyi Dil Öğreniminin Kendi Konuştuğu Dilin Dilbilgisini Bilmekten Geçtiği Varsayımından Yola Çıkılarak Kısa Bir Türkçe Dilbilgisi Notu Verilmiştir. Buradaki Amaç Sadece Temel Öğeleri Bilmek, Basit Cümle Kuruluşları Ve İki Dil Arasındaki Farklılıklar Gözetilerek Temel Dilbilgisi Kurallarını Öğretmektir.
Bölüm
Devamında Dil Öğrenimini Kolaylaştıran Ve Herkesin Rahatlıkla Uygulayabileceği 10 Adımda İngilizce Öğrenme Mantığı Bölümü Tablolarla Zenginleştirilerek Verilmiştir.
Bölüm
En Sonunda Da Shadowıng (Gölge Takip) Yöntemi Esas Alınarak Hazırlanan Kitaplarla Bir Yıl Boyunca Yapılan Çalışmanın Sonucunda Ortaya Çıkan Anlamlı Dönütler Akademik Makaleye Dönüştürülerek Sizlere Sunulmuştur.
Herkese Faydalı Olması Dileğiyle