Aforizmalar

Aforizmalar

Sözlerle Şifa Kitabı
Yazar: Cem Keçe
Barkod: 9786054912186
Stok Sayısı: Stokta Yok
Basım Tarihi: 1-2016
Baskı Sayısı: 1. Basım
Sayfa Sayısı: 240 Sayfa
Ağırlık: 240,00 Gram
Boyut: 10,50 (en) x 17,00 (boy)
Cilt: Ciltsiz
Kağıt: 2. Hamur
Basım Yeri: İstanbul - Türkiye
Basım Dili: Türkçe

25,00 TL
17,50 TL

“Söylenmemiş Söz yoktur, yazılmamış, hayata not düşülmemiş Sözler vardır...”

“Dostum, meslektaşım Psikoterapist Cem Keçe, uzun yıllar süren verimli çalışkanlığı ile danışanlarına, öğrencilerine ve okurlarına sunduğu psikososyal hizmetlerinin yanı sıra bu kez “Aforizmalar” adlı kitabıyla, hayata ve insan gerçekliğinin değişik boyutlarına ilişkin hakikat ve anlam dünyasını özlü sözler aracılığı ile iletmektedir. Her okurun anlama potansiyelini genişletecek, hakikat algısını derinleştirecek türden bu özlü deyişler için dostumun yeteneğini ve başarısını kutlamaktan öte bir söz bulamıyorum. Ellerin, zihnin dert göstermesin sevgili dostum...”

Prof. Dr. Cengiz Güleç

“Sözler vardır, binlerce sözcüğe bedeldir. Sözler vardır, yaşamlardan, deneyimlerden süzülüp damıtılarak tohum haline gelir; dinleyenin, okuyanın zihninde yeniden filizlenir, çiçeklenir, meyve verir ve yeniden tohum olur; aktarılır dilden dile, gönülden gönüle… Sözler vardır, karanlığa ışık tutar, yol gösterir kaybolana… Sözler vardır, geçmişin dersleriyle geleceğin rotasını belirler, hayata yön verir, hayatı değiştirir… Tıpkı Psikoterapist Yazar Cem Keçe’nin Aforizmalar kitabındaki sözler gibi…”

Pusula Yayınevi

“Görünür olanın ardında gizlenen hakikati bulmak ve yeniden başlamak için geç kaldığınızı düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Bir sözle kaderinize yön verebilirsiniz. Çünkü bir sözle başladı her şey, çünkü her söz bir kalp atışıdır… Mevlana’nın dediği gibi, “her gün bir eve nasıl bir misafir gelirse, sizin gönül evinize de her an bir düşünce, aziz bir misafir gibi gelir, konar”. Şimdi bir özlü sözü misafir etme sırası sizde…

Psikoterapi ve Psikoterapistler Derneği (Psikoder)