Ara Kendini Bul resmi

Ara Kendini Bul

Barkod: 9786257220774
Üreticiler: Mona Kitap
Stok Sayısı: 2
Basım Tarihi: 9-2022
Baskı Sayısı: 1. Basım
Sayfa Sayısı: 216 Sayfa
Ağırlık: 198,00 Gram
Boyut: 13,50 (en) x 19,50 (boy)
Cilt: Ciltsiz
Kağıt: 2. Hamur
Basım Yeri: İstanbul - Türkiye
Basım Dili: Türkçe

65,00 TL
55,25 TL

İçindeki kalabalıktan özgürleşip kalbindeki kaynağa eriştiğinde kendi öz varlığına dokunacaksın ve Senin varlığın, bu yaşama gerekli!

Eğer sessizce oturup düşüncelerini dinlersen zihninde pek çok ses duyacaksın.
Herkes orada... Ailen, dostların, çevren; ancak içinde tek bir kişi eksik ve bu SENsin. Gerçek anlamda mutluluğa erişebilmek için içindeki tüm kalabalıktan ayrışmalısın. Dağlara, tenha yerlere de kaçsan kendini arama yolunda değilsen "o kalabalık" nereye gidersen seninle gelecek. O sebeple önce kendini aramalısın.
Dışarıda aradığın her şeyi bırakmalısın, nedenini dışarıdaki kişilerden veya olaylardan zannettiğin pek çok şeyin kaynağı aslında içinde. Gerçek mutluluğa erişmek için değişmesi gerektiğini düşündüğün pek çok şey aslında sen kendini keşfettiğinde kendiliğinden değişip dönüşecek. “Bütün dünyayı değiştirmene gerek yok, sadece kendini değiştir, böylece tüm dünyayı değiştirmeye başlamış olacaksın. Çünkü sen, dünyanın bir parçasısın” ancak sen kendi özüne dokunduğunda, kendini bulduğunda özvarlığına kavuşacak, gerçek sesini işiteceksin ve sakın unutma senin sesin,  yaşama gerekli!