Futbol Teorisi-Türkiye'de Uygulanışı resmi

Futbol Teorisi-Türkiye'de Uygulanışı

Barkod: 9789755216645
Üreticiler: Boyut Kitabevi
Stok Sayısı: Stokta Yok
Basım Tarihi: 11-2006
Baskı Sayısı: 1. Basım
Sayfa Sayısı: 208 Sayfa
Ağırlık: 681,00 Gram
Boyut: 18,00 (en) x 27,00 (boy)
Cilt: Ciltsiz
Kağıt: 2. Hamur
Basım Yeri: İstanbul - Türkiye
Basım Dili: Türkçe

30,00 TL

Futbolseverler olarak hepimiz birçok maç izledik, birçok teknik analiz dinledik ve okuduk. Her seferinde "teknik direktör" olup kendi takımımızı kurduk. Birçok teknik direktör ve hakem hatası bulduk. Çoğunda maçtan sonra olduğu için eleştirmek de kolay oldu. Mesleğiniz ne olursa olsun bu "teknik direktörlüğü" daha iyi yapabilmeniz, daha çok keyif almanız için futbol teorisini bir nebze öğrenmek, sistemleri ve taktikleri anlamak çok yararlı olacak. Futbolsever dostlarınız tarafından can kulağı ile dinlenmenizi sağlayacak.
Futbol prensip ve teorilerini yönetim prensipleri ile birleştirip Türkiye'de futbol takımlarının ve hakemlik müessesesinin problemlerine çözüm önerilerine bir başlangıç teşkil edecek olan bu kitapta:
Futbolun prensipleri, taktikleri, sistemleri, geçmişin 1 - 1 - 8 dizilişinden bugünün 4 - 4 - 2 ve 3 - 5 - 2 dizilişlerine... Tek forvetli, üçlü ve dörtlü defans oyunları ve özellikleri. Dünya kupalarında uygulanan sistemler, 2002 Dünya Kupası'nda Türkiye, yazarın yeni sistem teorisi, Türkiye kupa ve lig şampiyonları, futbol teorisinin Türkiye'de uygulanışı, Türk futbol takımlarının problemleri, çözüm önerileri bulunmakta.
Türk futbol takımlarının problemlerine eğilecek ve çözüm önerilerinde bulunacak.

Ürün etiketleri