Mavi Okyanusa Doğru - Rekabetin Ötesinde resmi

Mavi Okyanusa Doğru - Rekabetin Ötesinde

Barkod: 9786254141614
Üreticiler: Epsilon Yayınevi
Stok Sayısı: 6
Basım Tarihi: 5-2022
Baskı Sayısı: 1. Basım
Sayfa Sayısı: 312 Sayfa
Boyut: 13,50 (en) x 21,00 (boy)
Cilt: Ciltsiz
Kağıt: 2. Hamur
Basım Yeri: İstanbul - Türkiye
Basım Dili: Türkçe

68,50 TL
58,22 TL

Kurumunuzu rekabetin kırmızı sularından yaratıcı mavi okyanuslara taşımaya hazır mısınız?

Dünyada 3.6 milyon satış yakalayan ve New York Times, Wall Street Journal ve USA Today çoksatanı olan Mavi Okyanusa Doğru, kurumunuz için yepyeni bakış açıları sunan bir iş dünyası klasiği. W. Chan Kim ve Renée Mauborgne’un on yılı aşkın çalışmasıyla, gerçek araştırma ve istatistiklerle hazırladığı bu rehber, kurumunuzu rekabetin ötesine taşıyarak sektörde nasıl fark yaratabileceğinizi adım adım anlatıyor.
Hem kârlı büyümeyi hem de kalıcı değer yaratmayı hedefleyen yöneticiler ve girişimciler; rekabetin çıkmaz sokağından açık mavi okyanuslara yelken açmaya davetlisiniz.
 
"Heyecan verici bir iş kitabı... Mavi Okyanusa Doğru gerçek hayattan güçlü örnekler içeriyor... Bu paha biçilmez kılavuz, iş odaklı okurlara ilham verecek."
-Publishers Weekly
 
"Mavi okyanus stratejisinin uygulanmasına yardımcı olma konusundaki deneyimlerin sentezlendiği heyecan verici bir kitap... Mavi Okyanusa Doğru uygun zihniyete sahip herhangi bir organizasyonun bir mavi okyanus girişimi başlatması ve uygulaması için kapsamlı bir rehber sunuyor."
-Forbes