Yaşam İksiri: Beslenme - Yoga - Meditasyon resmi

Yaşam İksiri: Beslenme - Yoga - Meditasyon

Barkod: 9786057737922
Üreticiler: Hermes Yayınları
Stok Sayısı: 3
Basım Tarihi: 6-2022
Baskı Sayısı: 1. Basım
Sayfa Sayısı: 104 Sayfa
Ağırlık: 110,00 Gram
Boyut: 13,50 (en) x 21,00 (boy)
Cilt: Ciltsiz
Kağıt: 2. Hamur
Basım Yeri: İstanbul - Türkiye
Basım Dili: Türkçe

48,00 TL
38,40 TL

Herkes sağlıklı ve dinç olmayı ister. İstenilen sağlığı elde etmek için hangi kolaylıkları nasıl kullanacağınızı, kendi evinize yani bedeninize iyi bakarak zihninizi nasıl değiştirip, huzurlu kılabileceğinizi bu kitabı okuduktan sonra keşfedeceksiniz.

Ayurveda “Neyi sindirebiliyorsan, o’sun” der. Bu ilkeye dayanarak günlük beslenmenizde bedeninizi dengelemek için nelere dikkat etmeniz gerektiğinden bahsedeceğim. Ne yiyip, içiyorsunuz? Tükettiğiniz besinlerin sizi dönüştürmesine izin veriyor musunuz? Yoga ile bedeninizi esnetip, güçlendirmeye, dengelemeye ve meditasyonların size dönüşmesine, sizi huzurlu kılmasına izin veriyor musunuz?

Siz huzurluysanız etrafınızdaki herkes de o huzurdan nasibini alır. Siz yeter ki kendi huzurunuzu isteyin. Siz yeter ki her anın keyfini sükunetle, erdemle, şevkle yaşayın ve bu güzel enerjinin evrene yayılmasına izin verin.

Sade hayatım herkese ilham olsun! Sağlıklı ve mutlu bir hayatın özlemi gerçekleşsin. Çok uzun değil, çok iyi yaşamak için atılan her adım sizler için kıymetli olsun. Kendi öz değerlerinizin farkında olarak yaşamınız ilhamla, sihirle dolsun!

Yaşam İksiri’niz Özünüz Olsun!