Bioenerji ile Sağlık resmi

Bioenerji ile Sağlık

Enerji Tıbbı - Tamamlayıcı Tıp
Yazar: Erol Konuk
Barkod: 9786052878118
Stok Sayısı: 3
Basım Tarihi: 12-2022
Baskı Sayısı: 1. Basım
Sayfa Sayısı: 432 Sayfa
Ağırlık: 427,00 Gram
Boyut: 13,50 (en) x 21,00 (boy)
Cilt: Ciltsiz
Kağıt: 2. Hamur
Basım Yeri: İstanbul - Türkiye
Basım Dili: Türkçe

150,00 TL
112,50 TL

Bioenerji ile Şifa bulacaksın” Şifa, tam sağlık halidir. Yani bedensel zihinsel ve ruhsal olarak sağlıklı ve dengeli olmak demektir. İyileştirmeye ilk adım, bütün yöntemlerden önce verilmesi gereken ilk şifa bioenerji! Çünkü hasta olan beden, bu hastalığı iyileştirme gücüne sahiptir. Bu iyileştirme doğadaki enerji ile bedenin bir uyumudur. Erol KONUK, Bioenerji ile Sağlık kitabında bu gizemli iyileştirme gücünün kodlarını açıklıyor.

Okurlarını “Bioenerji ile Sağlık” mucizesi ile tanıştırırken hastalıkların iyileşme sürecine ışık tutacak “Bioenerji ile Sağlık” yöntemlerini açıklamaktadır. Sağlık, bir insanın en büyük sermayesidir. Bedenin hastalığı ruha, ruhun hastalığı bedene sirayet eder. Bu da insanın hayatı sağlıklı yaşamasına ve sahip olduğu potansiyelini ortaya çıkarmasının önündeki en büyük engeldir.

Bioenerji ile Sağlık gerçek bioenerji uzmanından ruh, zihin ve bedenimizdeki iyileşme yöntemlerini keşfederken aynı zamanda sağlıklı bir yaşam enerjisi kazanmanızı, hayatınızı iyi yönetmenizi sağlayacak farklı bir başvuru kitabı. “Bu kitapta Türkiye’nin en birikimli, en tecrübeli Bioenerji Uzmanı ve eğitmeni Erol Konuk, 35 yıllık deneyimleri ve başarılı çalışmalarını Bioenerji ile vücudu nasıl iyileştirdiğini şifa sistemini yalın ve anlaşılabilir bir dille ifade ediyor.

Erol Konuk’u bioenerji tedavilerini diğer yöntemlerle nasıl entegre edildiğini detaylandıran çalışmalarını takdir ediyorum. Bioenerji ile Sağlık kitabında okuyucuya hem pratik hem teorik bilgiler veriyor.

Bioenerji seansı ve eğitimleri ile ilgilenen herkes için okumaya değer bir kitap”