Geleceğe Işık Tutan Liderler resmi

Stok Tükendi

Geleceğe Işık Tutan Liderler

Yeni Nesil Liderlerin Başucu Kitabı
Yazar: Koray Bilici
Barkod: 9786258474350
Üreticiler: Doğan Solibri
Stok Sayısı: Stokta Yok
Basım Tarihi: 4-2023
Baskı Sayısı: 1. Basım
Sayfa Sayısı: 360 Sayfa
Ağırlık: 415,00 Gram
Boyut: 16,50 (en) x 24,00 (boy)
Cilt: Ciltsiz
Kağıt: 2.Hamur
Basım Yeri: İstanbul - Türkiye
Basım Dili: Türkçe

180,00 TL
153,00 TL

Farklı sektörlerden çok sayıda işbirlikçi, vizyoner ve dönüştürücü liderle uzun yıllardır işbirlikleri yapan Yeni Nesil Dönüşüm ve İletişim Lideri Koray Bilici, yaklaşık iki yıldır sürdürdüğü podcast yayınlarını, Geleceğe Işık Tutan Liderler adlı kitabıyla okurlarıyla buluşturuyor. Kitabın ardında, Koray Bilici’nin 25 yıllık performans odaklı dönüşüme dair kanıtlanmış uluslararası kayıtlı başarılarından elde ettiği birikimleri var.

Lider arkadaşlarıyla edindiği tecrübe ve geleceğe dair öngörüleri bu kitapta toplayan Bilici, “Bugün artık dünde kaldı” mottosuyla yazdığı kitabında, iş dünyasının geleceğine ışık tutuyor.

Dijital Darwinizm’in gereği olarak şirketler inanılmaz bir dönüşüm sürecine girdi. Bu dönüşümün kararlı ve enerjik bir biçimde organizasyonların içine işlemesi gerekiyor. Bunun yolu ise yaratıcılık ve pazar verilerinin doğru şekilde okunmasıyla oluşturulacak güçlü müşteri ve sonuç odaklı yaklaşımlar ve yeni nesil dönüşüm iletişim liderleriyle yapılan işbirliklerinden geçiyor.

Kitabın yazar telif geliri YANINDAYIZ Derneği’nin depremden etkilenen insanlarımıza yapacağı yardıma katkı olarak aktarılacaktır

Elinizde tuttuğunuz kitap, birbirinden başarılı liderlerin işbirlikçi, vizyoner ve dönüştürücü liderlik hakkında içgörülerinden oluşan güçlü bir koleksiyon barındırıyor. Hem iş, hem kişisel gelişim öğeleri içeren bu seçki, kariyerinin her seviyesindeki iş insanı için değişim ve inovasyon adına hızlı bir başlangıç yapma yolunda pratik öneriler sunuyor.

- Richard Marriott, Amazon Türkiye Ülke Müdürü

 

Koray Bilici, geniş vizyonu ve mükemmel birikimi ile merkezine liderliği koyduğu ve çevresinde günümüz iş dünyasının dijitalleşme, sürdürülebilirlik, amaç gibi en güncel kavramlarını bütüncül bir anlayışla, 50 liderin görüşleriyle sentezlediği müthiş bir çalışmaya imza atmış. Hızlı değişen günümüz iş dünyasında başarılı olabilmenin yol haritasını çıkarmış. Kariyer yolculuğunun her safhasındaki iş insanlarının yanı sıra konuya ilgi duyan herkes için harika bir başucu kitabı.

- Hasan Alemdar, Henkel Kişisel Bakım Ortadoğu ve Afrika Başkan Yardımcısı 

 

Günümüz teknoloji dünyasının ulaştığı yazılım ve blok zincir kökenli müthiş inovasyon hızının ardında, bilgi ve know how’ın herkese açılması ve paylaşımı var. Koray Bilici'nin büyük bir enerji ile kaleme aldığı bu kitap, teknolojide yaşanan açık ve paylaşımcı modelin, yönetim ve liderliğe bir yansıması niteliğinde. 50 liderin kişisel tecrübeleri ve öngörüleri ile oluşan bilgi ve tecrübe havuzu, inovasyon ve yeni nesil liderlik için mükemmel bir kuluçkalandırma merkezi.

- Önder Güler, Google Cloud Ülke Müdürü 

 

Sevgili Koray Bilici’nin podcast’ine katılmaktan büyük keyif aldım. Farklı liderlerle yaptığı bu sohbetleri kitabında bir araya getirmiş olmasından dolayı kendisini tebrik ediyorum. Bu kıymetli eserin liderliğin dönüşümü için bir el kitabı niteliği taşıyacağına ve geleceğin liderlerine de ilham olacağına inanıyorum.

- Mert Öncü, Odeabank Genel Müdürü 

 

Sevgili müstakbel okur, bu kitabı alıp okuduğunuzda hep olmak istediğiniz liderin bizatihi kendisi olma yolunda önemli bir adım atmış olacaksınız. Bence bu sadece liderlik üzerine derlenmiş bir kitap değil, adeta bir olgunlaşma enstitüsü. Ben liderliğin bir unvandan çok bir davranışlar bütünü olduğunu düşünürüm. Bu kitaptaki yaşanmışlıklar da okuyucuya, nasıl lider olunurdan çok, liderlik davranışı nasıl sergileniri aktarıyor. Unvanınız bir günden diğerine ilerlemez, ama siz her gün bir önceki günden daha fazla lider olabilirsiniz. Bu, unvanınızdan bağımsız olarak her an nasıl davrandığınıza, eylemlerinize bağlı.

- Levent Kömür, Mey Diageo Genel Müdürü 

 

Türkiye’nin önde gelen 50 liderinin tarihte eşine az rastlanır zor dönemlerde verdikleri liderlik sınavına Koray’ın gözünden ve yorumlarıyla bakabilmek ne bulunmaz bir hazine! İş dünyasının her alanından ve her düzeyde profesyonelin ilham alacakları böyle kalıcı bir eseri ve ortak aklı bizlere armağan ettiği için sevgili Koray’a ve katkı veren tüm liderlere aklınıza ve yüreğinize sağlık diyorum.

- Cem Eriç, Esas Gayrimenkul CEO’su 

 

Katıldığım en verimli ve keyifli podcast’lerden biri oldu. Ortak akıl ve liderlik anlayışının kitap haline getirilmesi şahane. İyi bir lider muhakkak dinlemeli, bilmeli, takip etmeli, güncel olmalı, başarıyı alkışlamalı ve bu kitabı okumalı.

- Murat Kolbaşı, Arzum Elektrikli Ev Aletleri Yönetim Kurulu Başkanı