Gözünüzü Ay'a Dikin resmi

Gözünüzü Ay'a Dikin

İnsanoğlunun Ay’a çıkmasını sağlayan 8 başarı ilkesi
Barkod: 9786254102189
Üreticiler: Pegasus Yayınları
Stok Sayısı: 8
Basım Tarihi: 1-2023
Baskı Sayısı: 1. Basım
Sayfa Sayısı: 272 Sayfa
Ağırlık: 296,00 Gram
Boyut: 13,50 (en) x 21,00 (boy)
Cilt: Ciltsiz
Kağıt: 2. Hamur
Basım Yeri: İstanbul - Türkiye
Basım Dili: Türkçe

150,00 TL
112,50 TL

İnsanoğlunu Ay’a çıkaran zihniyetle hayatınızda devrim yaratacak sekiz önemli ilke…

21 Temmuz 1969: Neil Armstrong, Ay’a ayak basan ilk insan oldu. Hepimiz bunun, insanoğlunun en büyük başarılarından biri olduğunu biliyor ve kabul ediyoruz. Peki, John. F. Kennedy’nin hayalini gerçekleştirmek için neler gerekmiş olabilir?
Profesör Richard Wiseman bu etkileyici kitabında insanoğlunu Ay’a çıkaran zihniyete dair öncü bir çalışma sunuyor ve size bu zihniyeti nasıl benimseyebileceğinizi ve gündelik hayatınızda sıra dışı işler başarmak için bu zihniyetin gücünden nasıl faydalanabileceğinizi anlatıyor.
Bizzat yaptığı söyleşileri, görev arşivlerinden edindiği verileri ve psikoloji alanındaki en güncel bilgileri bir araya getiren Wiseman, bizi uzayın ve kendi iç dünyamızın derinliklerine doğru etkileyici bir yolculuğa çıkarıyor. Yol boyunca Apollo zihniyetini yaratan kötümserliğin başarı için neden gerekli olduğu, korku ve trajedinin nasıl umuda ve iyimserliğe dönüştürülebileceği gibi) sekiz ilkeyi belirliyor.

Bu kitapta özel ve profesyonel hayatınızda başarılı olmak için kullanabileceğiniz bir dizi pratik tekniği keşfedeceksiniz. İster bir ticari girişimde bulunmayı, kariyer değiştirmeyi, ideal partnerinizi bulmayı, sevgi dolu bir aile kurmayı, terfi almayı, yeni bir beceri kazanmayı, yarış ve mücadele ortamından kurtulmayı, isterseniz de ömürlük bir tutkunun peşinden gitmeyi hedefliyor olun, bu teknikler size kendi Ay’ınıza ulaşmanızda yardımcı olacak.


“Tüm olanaksızlıklara rağmen insanoğlunu Ay’a çıkarmayı başaran öncü ruha hepimizin biraz ihtiyacı var.”
The Big Issue

“NASA’nın Apollo uzay görevlerinin tarihini inceleyen