Her Şeyi Değiştirme Rehberi resmi

Her Şeyi Değiştirme Rehberi

Yazar: Naomi Klein
Barkod: 9789752210912
Üreticiler: Bilgi Yayınevi
Stok Sayısı: 6
Basım Tarihi: 4-2022
Baskı Sayısı: 1. Basım
Sayfa Sayısı: 240 Sayfa
Ağırlık: 238,00 Gram
Boyut: 13,30 (en) x 21,00 (boy)
Cilt: Ciltsiz
Kağıt: 2. Hamur
Basım Yeri: İstanbul - Türkiye
Basım Dili: Türkçe

117,00 TL
93,60 TL

Yazar ve eylemci Naomi Klein’dan genç okurlara iklim değişikliğini anlayıp onunla mücadele etmelerine ve içlerindeki gücü keşfetmelerine yardım edecek bir rehber.

Artan sıcaklıklar, Amazon’da çıkan yangınlar, şiddetli kasırgalar... Bunlar, iklim değişikliğinin günümüzde gözlemleyebildiğimiz etkilerinden yalnızca birkaçı. 

İyi haberse bu konuda hepimiz hâlâ bir şeyler yapabiliriz. İklim değişikliğinin yalnızca çevresel etkileriyle değil, aynı zamanda herkes için adil ve yaşanabilir bir gelecek kurmayı hedefleyen iklim adaleti adına da savaşan bir hareket halihazırda sürüyor. Gençler bu hareketin sadece parçası olmakla kalmıyor, ona önderlik de ediyorlar. Bizlere bu tehlike ânının aynı zamanda her şeyi değiştirmek için büyük bir fırsat olduğunu gösteriyorlar.

İklim adaletinin en büyük seslerinden biri olan ödüllü gazeteci Naomi Klein, dünyanın dört bir yanındaki genç liderlerin ilham verici öykülerini anlatıyor. Bu bilgi dolu kitap, genç okurlara iklimin günümüzdeki durumuna ve bu noktaya nasıl geldiğimize dair kapsamlı bir bakış açısı sunuyor, bir gün onlara miras kalacak gezegeni koruma ve yeniden şekillendirme mücadelesine katılmak için ihtiyaç duyacakları araçları da barındırıyor.