İyi Bir Ebeveyn Olduğunuzu Nasıl Anlarsınız? resmi

İyi Bir Ebeveyn Olduğunuzu Nasıl Anlarsınız?

Barkod: 9786258064995
Üreticiler: Sola Unitas
Stok Sayısı: 2
Basım Tarihi: 12-2021
Baskı Sayısı: 1. Basım
Sayfa Sayısı: 176 Sayfa
Ağırlık: 266,00 Gram
Boyut: 19,50 (en) x 26,00 (boy)
Cilt: Ciltsiz
Kağıt: 2. Hamur
Basım Yeri: İstanbul - Türkiye
Basım Dili: Türkçe

132,00 TL
112,20 TL

Mükemmel bir ebeveyn olamayacağınızı ve olmanız gerekmediğini kabul etmek özgürleştirir çünkü yeterince iyi olmak, büyük bir başarıdır!

İyi Bir Ebeveyn Olduğunuzu Nasıl Anlarsınız?, oldukça önemli ve aynı zamanda zorlu bir yolculuk olan çocuk yetiştirme sürecinde size rehberlik edecek on iki temel ebeveynlik ilkesi sunar. Bu ilkeler, çocuğunuzla ilişkinizi geliştirmenize destek sağlarken zorlu zamanlar ve davranışlarla başa çıkmak için stratejiler sunar ve ebeveynliğinizin daha tatmin edici, eğlenceli ve ödüllendirici olmasına yardımcı olur.

Caroline Penney, çocuklarına hayat yolculuklarında iyi bir başlangıç sunmak isteyen ebeveynler ve veliler için eşsiz ve değerli bir kaynak sunuyor. Bir aile terapisti olarak uzun yıllara dayanan deneyiminden yola çıkarak çocuğunuzun kendine güvenen, yetenekli ve tüm potansiyeline ulaşabilen biri olmasına nasıl yardımcı olabileceğinizi detaylarıyla açıklıyor. Kitapta yer alan çok sayıda gerçek yaşam hikâyesi ise yalnız olmadığınızı ve sorunlarınızın sanılanın aksine o kadar da karmaşık olmadığını gözler önüne seriyor.

Bu kitap, aile içi iletişiminizi güçlendirirken çocuklarınızın özgüvenini ve özsaygısını artıracak!