Japonca Konuşma Rehberi ve Pratik Sözlük

Japonca Konuşma Rehberi ve Pratik Sözlük

Barkod: 9789752306288
Üreticiler: Boyut Yayın Grubu
Stok Sayısı: Stokta Yok
Basım Tarihi: 2010
Baskı Sayısı: 1. Basım
Sayfa Sayısı: 224 Sayfa
Ağırlık: 152,00 Gram
Boyut: 10,00 (en) x 14,50 (boy)
Cilt: Ciltsiz
Kağıt: Kuşe
Basım Dili: Japonca, Türkçe

195,00 TL
156,00 TL

Boyut Yayın Grubu ve BBC işbirliğiyle yayımlanan Japonca Konuşma Rehberi&Pratik Sözlüğü seyahatlerde, ihtiyaç duyulabilecek tüm durumlarda yardımcı olacak bir el kitabı. Birkaç farklı dilde yayımlanan kılavuz, seri niteliği taşıyor. Akiko Motoyoshi ve Michael Houser tarafından kaleme alınan kitap kolaylıkla iletişim kurmanın pratik bilgilerini içeriyor.
Okurların ihtiyacı olan ifadeleri en hızlı ve en kolay şekilde bulmalarına yardımcı olmak amacıyla hazırlanan kılavuz; renklerle kodlanmış bölümlere ayrılarak kurgulandı. Kitabın Türkçe sesler esas alınarak hazırlanan 'telaffuz rehberi' dili daha doğru ve etkili kullanmaya yardım ederken konuşmayı ve öğrenmeyi eğlenceli hale de getiriyor. Binlerce gerekli kelime ve cümle kalıplarının bir araya getirildiği bu kitap sayesinde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm durumlarda kolaylıkla Japonyaca kullanabileceksiniz...
Seyahatlerinizde, ihtiyaç duyabileceğiniz tüm durumlarda size yardımcı olacak kullanımı kolay, pratik cümleler ve konuşma kalıpları ile en ihtiyaç duyulacak kelimelerden oluşan mini sözlükten oluşan el kitabı.

Renklendirilmiş bölümler ile net, kolay takip edilebilir düzgünlükte hazırlanmıştır. Bu kılavuzda her durum için; otel rezervasyonu, toplu ulaşım kullanmak, yemek sipariş etmek ve yeni arkadaşlar edinmek için yardımcı olacak ifadeler bulunmaktadır.

Bu kılavuz kitap, ilgili yabancı dile temel oluşturmak ve bir sonraki seviyeye zemin hazırlamak veya sadece tatillerde kullanmak üzere temel kalıpları almanızı sağlar.

Binlerce gerekli kelime ve cümle kalıplarının bir araya getirildiği bu kılavuz kitap ile;

Günlük diyaloglarda gördüğünüz ve duyduğunuz şeyleri anlayacaksınız...
Kolay telaffuz rehberini kullanarak ilk defada kelimeleri doğru söyleyeceksiniz...
Kapsamlı menü okuma bilgi rehberi ile farklı lezzetler deneyeceksiniz...
Dilbilgisi rehberini kullanarak kendi cümlelerinizi kurabileceksiniz...