Konuşma ve Sunum - Topluluk Karşısında resmi

Konuşma ve Sunum - Topluluk Karşısında

Barkod: 9786254341212
Stok Sayısı: 3
Basım Tarihi: 5-2022
Baskı Sayısı: 1. Basım
Sayfa Sayısı: 204 Sayfa
Ağırlık: 237,00 Gram
Boyut: 14,00 (en) x 21,00 (boy)
Cilt: Ciltsiz
Kağıt: 2. Hamur
Basım Yeri: İstanbul - Türkiye
Basım Dili: Türkçe

60,00 TL
48,00 TL

İş dünyasında da değişmeyen tek şey değişimdir. Ya kendimizi buna adapte etmeli ya da demode olmayı, daha kötüsü, yok olmayı göze almalıyız. Topluluk karşısında bir fikrimizi, projelerimizi hatta hayallerimizi açıklarken genelde pek rahat davranamayız. Bu da bizim istediğimiz sonuçlara ulaşmamıza engel olabilir. Konuşma ve Sunum, kariyer yolculuğunuzda kendinizi geliştirebilmenize ve topluluk karşısında etkileyici konuşmalar ile sunumlar yapabilmenize yardımcı olacak. Chris Anderson, Jay Conger ve Herminia Ibarra gibi alanının öncü isimlerinden alacağınız fikirlerle, büyük yarışta bir adım öne geçeceksiniz. Yönetim alanının en etkili uzmanlarının yıllar süren deneyimlerden süzülüp gelen fikirleri, değişimle başa çıkmak zorunda olan her yönetici için altın değerinde. Bu kitapta hem kendini hem de şirketini değişime hazırlamak isteyen yöneticilerin ihtiyaçlarını karşılayacak fikirleri bulacaksınız.

Konuşma ve Sunum, hem yeni hem de deneyimli yöneticiler için muazzam bir kaynak niteliğinde. Kendinin ve şirketinin büyümesi için büyük fikirler peşinde koşan yöneticilerin daha fazla terlemesine gerek kalmadı.

Konuşma ve Sunum, her yöneticinin bilmesi gereken en önemli konulara odaklanıyor. Zamana meydan okuyan fikirlerle, günümüz iş dünyasının yoluna ışık tutuyor.

Saygılarımızla