Ölümüne Zayıflık resmi

Ölümüne Zayıflık

Bulimia Canavarını Alt Etmek için Araçlar
Barkod: 9786258064636
Üreticiler: Sola Unitas
Stok Sayısı: 3
Basım Tarihi: 9-2022
Baskı Sayısı: 1. Basım
Sayfa Sayısı: 112 Sayfa
Ağırlık: 100,00 Gram
Boyut: 13,50 (en) x 21,00 (boy)
Cilt: Ciltsiz
Kağıt: 2. Hamur
Basım Yeri: İstanbul - Türkiye
Basım Dili: Türkçe

40,00 TL
34,00 TL
“Hiçbir insan bir bağımlılıkla yaşamak istemez. Hiçbir insan dış bir nesne tarafından kontrol edilmek istemez. Hepimiz düşüncelerimizde ve eylemlerimizde özgür ve huzurlu olmayı diliyoruz. Düşüncelerimizin, yemeklerimizin, yıkıcı alışkanlık ve davranışlarımızın kölesi olmak, yaşamak değildir.” 
Kendinizi, hiç düşünmediğiniz anlarda bir şeyler yerken buldunuz mu? Geceleri durmadan buzdolabına mı gidiyorsunuz? İştahla yedikten sonra kusma isteğinin sizi ele geçirdiği oldu mu?
Noelle Gilbert, yirmi yılı aşkın bir süre bulimia ile mücadele ettikten sonra, yeme bozukluğuyla yaşamanın yol açtığı zihinsel ve fiziksel zorlukların üstesinden gelmeyi başardı. Ölümüne Zayıflık’ta Noelle, kendinizle ve yiyeceklerle sağlıklı bir ilişki kurmanıza yardımcı olurken zamanınızı, enerjinizi ve ilişkilerinizi dönüştürmeniz için gereken desteği sunuyor.
Bu kitapta yer alan stratejilerle, yaşadığınız zihinsel ve fiziksel esaretin farkına varacak, bulimia ile ilgili kafanızı sıklıkla meşgul eden aşağıdaki soruların cevaplarını bulacaksınız:
Tıkınma ve kusma döngüsünü nasıl durdurabilirim?
Fiziksel ve zihinsel sağlığımı nasıl iyileştirebilirim?
Geleneksel tedaviler şimdiye dek neden işe yaramadı?