Özünü Keşfet resmi

Özünü Keşfet

Yazar: Ken Robinson
Barkod: 9786258064292
Üreticiler: Sola Unitas
Stok Sayısı: 1
Basım Tarihi: 9-2021
Baskı Sayısı: 1. Basım
Sayfa Sayısı: 272 Sayfa
Ağırlık: 224,00 Gram
Boyut: 13,50 (en) x 21,00 (boy)
Cilt: Ciltsiz
Kağıt: 2. Hamur
Basım Yeri: İstanbul - Türkiye
Basım Dili: Türkçe

70,00 TL
59,50 TL

Başka insanların, kanatlarınızı kırmaya çalışmak için çok karmaşık sebepleri olabilir. Her ne sebeple olursa olsun sizin kanatlarınızın kırılmaya açık olup olmadığı çok daha önemlidir. Bu hayatta gerçekten ne yapmanız gerektiğini ve ne yaparken mutlu olacağınızı belirlemeden uçmaya çalışmak zaten tüm kırılganlıklara maruz kalmak anlamına gelecektir.

En değerli zamanlarınızı takas ettiğiniz şey gerçekten sizi mutlu ediyor mu? Özünüzde olanı anlamadan yaşadığınız tüm zamanların kayıp olduğunu fark edin!

Nerede ve kaç yaşında olursanız olun, ne yaparsanız yapın;

 ‘ÖZ’ünüzü bulmak için çaba harcayın!

TED konuşma videosu izlenme rekorları kıran ve çığır açan kitabı Öz ile New York Times’ın en çok satan yazarı olan Dr. Ken Robinson, tutkularınızı ve doğal yeteneklerinizi keşfetmeniz ve ikisinin buluştuğu noktayı bulmanız için pratik bir rehber sunuyor.

Özünü Keşfet’te “Yeteneklerimin ve tutkularımın neler olduğunu nasıl öğrenebilirim?”, “Ya iyi olmadığım bir şeyi seversem ya da sevmediğim bir şeyde iyiysem?”, “Özümde olan geçinmemi sağlamama yeterli değilse?” ve “Çocuklarımın özlerini bulmalarına nasıl yardımcı olabilirim?” gibi soruların yanıtlarını ve çok daha fazlasını bulacaksınız.