Piyano Metodu Ve Kısa Teori Bilgileri resmi

Piyano Metodu Ve Kısa Teori Bilgileri

Yazar: Hamit Ündaş
Barkod: 9786258483178
Üreticiler: Okuryazar Yayınevi
Stok Sayısı: 1
Basım Tarihi: 1-2023
Baskı Sayısı: 1. Basım
Sayfa Sayısı: 88 Sayfa
Ağırlık: 266,00 Gram
Boyut: 16,00 (en) x 23,50 (boy)
Cilt: Ciltsiz
Kağıt: 2. Hamur
Basım Yeri: İstanbul - Türkiye
Basım Dili: Türkçe

140,00 TL
112,00 TL

Müzik sanatı hayatımızın değişmez bir parçası ve ruhsal gıdasıdır. Her türlü müzik eseri de yapısı ve işlevi değişen vitaminler bizim için. Piyano, müziğin baş öğelerinden biridir. Yapısı itibarıyla bestecilerin, aranjörlerin ve şarkı yorumcularının ilk tercih edeceği enstrümandır. Aynı anda hem akor hem melodi çalar hem de eserin ritmini belli edersiniz piyano ile çalışarak.

Bu kitabın temelinde yatan anlayış ise piyano öğrenmeye ve müziğin dünyasına adım atmaya hazırlanan her yaştaki kişilerin piyano çalmaya becerilerini ortaya çıkarmak, aynı zamanda müziğin unsurlarını özet olarak hafızalarına yerleşmektir.


Music art is the invariable part of our life and the spiritual nutrition of our soul. All types of musical works are vitamins with different structures and functions for us. The piano is one of the main elements of music.Due to its form, it is the favorite instrument for composers, arrangers, and song performers. By working with the piano, you play chords and melody at the same time and also define the rththm of the work.

The underlying understnading of this book is to reveal the piano playing skills of people of all ages begins to learn the piano and take a step into the world of music. Besides, placing the elements of music in their memory, in a nutshell, is also aimed.