Sıkışmışlık Psikolojisi resmi

Sıkışmışlık Psikolojisi

Yazar: Britt Frank
Barkod: 9786057221681
Üreticiler: Serenad Yayınları
Stok Sayısı: 1
Basım Tarihi: 5-2023
Baskı Sayısı: 1. Basım
Sayfa Sayısı: 304 Sayfa
Ağırlık: 273,00 Gram
Boyut: 13,50 (en) x 21,00 (boy)
Cilt: Ciltsiz
Kağıt: 2.Hamur
Basım Yeri: İstanbul - Türkiye
Basım Dili: Türkçe

129,00 TL
109,65 TL
Hayatta, aşkta ve işte sizi geride tutan şeyleri aşmak için araştırmaya dayalı bir rehber. 
 
Hepimiz hayatımızda tıkanıklık yaşarız. İlişkilerimizde, kariyerimizde, seçimlerimizde, bağımlılık sorunlarında, çocukluk ve yetişkinlik travmalarımızda sıkışmış hissederiz. Birçoğumuz ilerlemek için ne yapmamız gerektiğinin farkındadır, ancak yine de kendimizi bunu gerçekleştirmek için adım atamayacak durumda buluruz. Sonrasında kendimizi suçlar ve kendimizden utanç duyarız. Tüm bunların sonucunda hiçbir yere varmayan bir kendinden şüphe etme döngüsü içinde kalırız.
 
Fakat bu bir kader değil. Tembel ya da motivasyonunuzu kaybetmiş değilsiniz. Bu, güçlendirici ve eyleme yönelik kılavuzda, sizi geride tutan şeyleri nasıl aşacağınızı keşfedecek, derinlikli içsel egzersizlerle döngüden kurtulacaksınız. 
 
Travma uzmanı ve terapist Britt Frank eski alışkanlıkları ve kalıpları kırmak, geçmişten gelen acı ve travmaya ilişkin bakış açısı kazanmak, eziyet verici “neden” sorularından kurtulmak, istediğiniz hayatı yaratmak amcıyla seçimlerin kontrolünü ele almak ve nihayetinde gerçekte kim olduğunuzu anlamanıza yardımcı olacak bir yol haritası sunuyor. Gölge çalışmasından yeniden ebeveynliğe, kaygıdan korkuya dek araştırma destekli çözümleri ve güçlendirici kişisel deneyimleri bir araya getiren bu cesaretlendirici kitap, karmaşıklaşmış hayatınızı yeniden rayına oturtmanız gerektiğinde size güvenle eşlik edecek.