Ustasından Üstesinden resmi

Ustasından Üstesinden

Barkod: 9786056810541
Üreticiler: Zebraska Yayınları
Stok Sayısı: Stokta Yok
Basım Tarihi: 3-2021
Baskı Sayısı: 1. Basım
Sayfa Sayısı: 272 Sayfa
Ağırlık: 222,00 Gram
Boyut: 13,50 (en) x 19,50 (boy)
Cilt: Ciltsiz
Kağıt: 2. Hamur
Basım Yeri: İstanbul - Türkiye
Basım Dili: Türkçe

40,00 TL
36,00 TL

Yol Bisikletinde Performans.

Prof. Dr. İrfan Türetgen, bisiklet sporunda 35 yılı aşkın deneyimini; insan biyolojisi, metabolizma, fizyoloji ve genetik bilimi üzerine yaptığı ihtisas ile harmanlayarak yol bisikletinde performans arttırmanın ipuçlarını paylaşıyor. Başlangıç seviyesinden amatör ve profesyonel sporculara kadar yol bisikletine gönül vermiş herkes için bir rehber niteliğinde. Farklı başlıklar altında ele alınan konular, kolay anlaşılır ve uygulanabilir örnekler de sunuyor. Eser, bu alanda şimdiye kadar yayınlanmış ilk ve tek Türkçe kaynak olarak okuruyla buluşuyor.

Ülkemizde yol bisikletinin en büyük eksikliği antrenman biliminde dünyanın gerisinde kalması. İşte bu eser, ülke bisikletiyle dünya arasındaki açığı kapatıyor!
Erman Öner, Cyclist Türkiye Yazı İşleri Müdürü

İrfan Türetgen’in yıllara yayılan araştırmaları ve tecrübeleriyle ortaya çıkan bu eser, hem profesyonel hem de amatör sporcular için sürekli başvurulacak bir yol haritası niteliğinde!
Arzu ve Tufan Sağnak, Peloton İstanbul Spor Kulübü

İrfan Türetgen, başta kulüp sporcularımız olmak üzere tüm yol bisikleti sevdalıları için başarının yollarını paylaşma arzusuna yeni bir boyut kazandırıyor.
Volkan Kurdoğlu, Bisiklet Antrenörü