670 Gram ile Hayata Tutunmak

670 Gram ile Hayata Tutunmak

Her Mucizenin Arkasında Sevgi Vardır... Mucizeler, Ona İnanların Başına Gelir.
Barkod: 9786055151188
Üreticiler: Destek Yayınları
Stok Sayısı: 1
Basım Tarihi: 9-2018
Baskı Sayısı: 2. Basım
Sayfa Sayısı: 328 Sayfa
Ağırlık: 396,00 Gram
Boyut: 13,50 (en) x 21,00 (boy)
Cilt: Ciltsiz
Kağıt: 1. Hamur
Basım Yeri: İstanbul - Türkiye
Basım Dili: Türkçe

24,00 TL
20%
19,20 TL

Karanlıktan aydınlığa giden badireli yolda yaşanan umut, çaresizlik, mücadele, dehşet, mucize ve bir kahramanlığa tanık olmak ister misiniz?

Paylaştıkça çoğalacak bir kahramanlığa...

Kader beni dokunamadığım, öpüp koklayamadığım, ölüm kalım savaşı veren bebeğime olan sevgimle sınamaya karar vermişti. 

Oğlumuz Can tam dört ay erken geldi dünyaya.

Yaşama tutunma ihtimali düşüktü ve oluşabilecek kalıcı sağlık sorunlarının korkusu eklenince duyduğum ıstırap dayanılmaz oldu.

Bir annenin yavrusunu yitirme ihtimaline bu kadar yakın olması, ölümle yaşam arasındaki o ince çizgiye tanıklık etmesi cinnetle sonlanabilirdi ancak değiştiremeyeceğim gerçekleri kabullenmeyi ve her şeye rağmen şükretmeyi yine o çaresiz günlerimde öğrendim.

“Bu kitabı Hollywood filmi olarak izlesem amma da abartmışlar derdim. Bazen ne kadar güçlü, bazen ne kadar çaresiz olduğumuzu anlatıyor bu gerçek hikâye. Göremesek de anlamasak da çevremizde aslında birçok kanatsız melek olduğunu hissettiriyor... Anneliği anlatıyor ve babalığı da...”

- Cemal Battal /Yazar/Kültür Üniversitesi Öğretim Görevlisi

“İnsana umut veren, çözümsüz sorun yoktur hissini yürekten hissettiren bir kitap. Kitabı hem metafizikle, ruh-beden-zihin üçlemesiyle, hem de anda kalma ile ilgilenen bir meraklı gözüyle okudum. Umarım pek çok başka göz de kendi gözlükleriyle okur ve yararlanır. Sabrın, emeğin ve sevginin nelerin üstesinden gelebileceğini sunan yaşamdan gerçek bir kesit.”

- Uzm. Dr. Ayşe Sokullu

“Elimizden bırakmak istemediğimiz çok az kitapla tanışırız, o kitabı bulduğumuzda da kendi hayat serüvenimizle örtüşecek noktalar bulmamızdır bizi kitaptan ayıramayan... Ve işte o kitaplar bir iz bırakır hayatımızda.”

- Uzm. Psikolog Büşra Çatalay