Adım Adım Sistem Kurma

Adım Adım Sistem Kurma

Farklı Bir Bakış Açısıyla
Yazar: Fadime Akbaş
Barkod: 9786058753105
Stok Sayısı: Stokta Yok
Basım Tarihi: 12-2011
Baskı Sayısı: 1. Basım
Sayfa Sayısı: 602 Sayfa
Ağırlık: 602,00 Gram
Boyut: 16,00 (en) x 24,00 (boy)
Cilt: Ciltsiz
Kağıt: 1. Hamur
Basım Dili: Türkçe

40,00 TL
10%
36,00 TL

25 yıldır iş hayatında Kalite Yönetim Sistemleri, Endüstri Mühendisliği ve İnsan Kaynakları konusunda uzman danışman olarak yer alan Endüstri Mühendisi Fadime Akbaş hem profesyonel çalışma hayatında hem de danışmanlık yaparken karşılaştığı zorluklar, yaşadığı olumsuzluklar çerçevesinde şirketlerde olmazsa olmaz konularını ele aldığı kitabında çözüm ortağınız oluyor.

Adım Adım Sistem Kurma, sistem kurmak isteyen ancak nereden ve nasıl başlayacakları konusunda yeterli bilgiye sahip olamayan yeni girişimcilere yol gösteren bir kılavuz. Bunun yanında var olan sistemlerini geliştirerek yeniden yapılanmak isteyen firmalara rehber olma amacı taşıyor. Aynı zamanda, kalite belgelerini almış; ancak sistemi takip eden kişilerin işten ayrılmaları sonucu sistemleri dağılmış ve toparlamaya çalışan firmalara Etkin bir sistem nasıl kurulur? bunun yollarını adım adım anlatıyor.

Ağır ve ağdalı bir dil kullanılmaktan özellikle kaçınılmış, teknik terimler ve yapılarla sıkıcı olmaktan kurtarılmış; karşılıklı konuşur gibi yazılarak okuyucu ile sıcak bir iletişim kurulmuş olan kitap, sistem kurma konusunda oldukça cesaret verici bir özellik taşıyor.

Fadime AKBAŞ, birçok firmaya Kalite Yönetim Sistemleri, Endüstri Mühendisliği ve İnsan Kaynakları konularında danışmanlık yapmıştır.