Akira 1 Cilt

Akira 1.Cilt

Barkod: 9786052172971
Stok Sayısı: 6
Basım Tarihi: 4-2020
Baskı Sayısı: 1. Basım
Sayfa Sayısı: 364 Sayfa
Ağırlık: 364,00 Gram
Boyut: 18,00 (en) x 26,50 (boy)
Cilt: Ciltsiz
Kağıt: 2. Hamur
Basım Yeri: İstanbul - Türkiye
Basım Dili: Türkçe

68,00 TL
20%
54,40 TL

Bir dakika kadar o¨nce bombos¸ olan yolun u¨zerinde aniden beyaz bir figu¨r belirir. C¸etenin en o¨nu¨nde su¨ren Tetsuo, hızla frenlerine asılır. Fardan vuran ıs¸ıgˆın ic¸inde parıldayan figu¨r gitgide yaklas¸maktadır. Avcunun ic¸ine 26 sayısı yazan bu figu¨r, c¸ocuk gibi bir vu¨cuda ve kırıs¸ kırıs¸ bir surata sahiptir...! Bir saniye sonrasında, Tetsuo yere yapıs¸mıs¸ ve motosikleti patlamıs¸tır. Gizemli figu¨r ise c¸etenin lideri Kaneda’nın go¨zleri o¨nu¨nde karanlıgˆa karıs¸arak ortadan kaybolur.

Tokyo Ko¨rfezi u¨zerinde kurulan megapolis Neo-Tokyo ile U¨c¸u¨ncu¨ Du¨nya Savas¸ı’nın bas¸lamasına sebep olan yeni tu¨rdeki bombanın patlama noktasını birbirine bagˆlayan otoyolda gerc¸ekles¸en bu “Kaza” muhtes¸em AKIRA seru¨veninin bas¸langıcıdır.

Bu ufak adam kimdir? Ordu tarafından kaza mahalinden alınıp go¨tu¨ru¨len Tetsuo’nun bas¸ına neler gelecektir? Ve Kei isimli gu¨zel bir kızla birlikte hic¸ hesapta olmayan birc¸ok olaya karıs¸an Kaneda’yı ne gibi gelis¸meler beklemektedir?

AKIRA’nın bu¨yu¨k gizemi 2019 yılında gec¸en heyecan dolu bir seru¨vene do¨nu¨s¸mektedir... Olimpiyat oyunları bas¸lamadan bir yıl o¨ncesinde ve du¨nya henu¨z U¨c¸u¨ncu¨ Du¨nya Savas¸ı’nın ac¸tıgˆı yaraları sarmaya c¸alıs¸ırken.
1980’lerde Japonya’nın o¨nde gelen c¸izgi romanlarından biri olan bas¸tan sona aksiyon dolu bilim kurgu seru¨veni “AKIRA”nın uzun zamandır beklenen ilk cildi kars¸ınızda!