Atlanta - İşaretli Çocuklar resmi

Atlanta - İşaretli Çocuklar

Barkod: 9786257325240
Üreticiler: Demos Yayınları
Stok Sayısı: 2
Basım Tarihi: 11-2022
Baskı Sayısı: 1. Basım
Sayfa Sayısı: 112 Sayfa
Ağırlık: 119,00 Gram
Boyut: 13,50 (en) x 21,00 (boy)
Cilt: Ciltsiz
Kağıt: 2. Hamur
Basım Yeri: İstanbul - Türkiye
Basım Dili: Türkçe

45,00 TL
36,00 TL

Atlanta kitabı, İşaretli Çocuklar’a adanmıştır.
13-17 yaş grubuna hitap eden, özel kelimelerin seçilerek hazırlandığı bir gençlik kitabıdır. Fakat tüm yaş grupları için ideal bir anlatım içermektedir.

Dünya medeniyetlerinde işler karışmıştı. Ülke sınırları kalkmış, Dünya, kıtalarına bölünmüştü. Amerika Kıtası’ndan yola çıkan gizemli iki gazeteci, aradıkları şeye kavuşmak üzere Afrika Kıtası’na geldiler. Afrika yerlilerinden satın aldıkları bir günlükte yazılanlar birer işaretti.

Maio Adası’nda başlayan ve Anadolu topraklarında devam eden bir serüven. Büyükbabasının insanlardan özenle sakladığı Bilga, Atlanta sırrına erişebilecek miydi? Gizemli iki gazetecinin aradığı çocuk Bilga mıydı?

Bilga’yı Asya Kıtası’na getiren iç sesi, tüm dünya insanlığına bir işaret olacak mıydı? Anadolu’da bir 23 Nisan günü tüm dünya çocuklarına yaptığı konuşma, İşaretli Çocuklar’a mesajlar içermekteydi.

Hayat, ilginç sürprizler hazırlar. Karşılaşmaların büyük ve erdemli kapıları açacağı düşüncesi bile bir yanılgıdan ibarettir. Bazen planlar sanıldığının aksine ters işler. İnsan hayatları değerlidir. Tek bir ân’ı bile. Hesapta olmayan durumlar her şeyi alt üst edebilir.