Başarı Kitabı resmi

Stok Tükendi

Başarı Kitabı

Yazar: Tim Johnson
Barkod: 9786256370098
Üreticiler: Mona Kitap
Stok Sayısı: Stokta Yok
Basım Tarihi: 2-2023
Baskı Sayısı: 1. Basım
Sayfa Sayısı: 144 Sayfa
Ağırlık: 100,00 Gram
Boyut: 12,00 (en) x 18,00 (boy)
Cilt: Ciltsiz
Kağıt: 1. Hamur
Basım Yeri: İstanbul - Türkiye
Basım Dili: Türkçe

45,00 TL
38,25 TL

KİŞİSEL BÜYÜME VE İŞ BAŞARISINA GİDEN ÖZGÜN YOLU NASIL YÜRÜYECEKSİNİZ?Başarı denilince akla çoğunlukla statü ve parasal zenginlik (şöhret ve servet) gelse de onun her insana ifade ettiği şey farklıdır. Başarı bunlardan çok daha derin anlamlara sahiptir ve hepimizin ulaşabileceği bir yerdedir. Öte yandan özgün bir başarı, gerçekte kim olduğunuzu ve sizin için neyin önemli olduğunu çözdüğünüzde tam olarak elde edilebilir. Böylece seçtiğiniz yöndeki yolculuğunuzun keyfini çıkarmak için pusulanızı ayarlayabilirsiniz. Başarı Kitabı, size bunun nasıl yapılacağını gösterecektir.TIM JOHNSON, ilham veren bir konuşmacı ve deneyimli bir iş danışmanıdır. Yıllar içerisinde edindiği tecrübe ve içgörüsünü işletme sahipleri, liderler ve yöneticilerle paylaşıp onlara eğitim ve danışmanlık hizmeti vererek kendilerini ve işlerini büyütmelerinde yardımcı olmaktadır.

“Tim’in ticari başarıları; onun inanılırlığı, olağanüstü kazanımları ve hikâyesinin ilham verici olduğu konusunda hiçbir şüpheye yer bırakmıyor. Kendisi birçok kişisel engeli aşmak zorunda kaldı. Şimdiyse iş hayatında başarı elde edebilmeleri için içlerindeki şeytanları yenmeleri hususunda başka girişimcilere yardımcı oluyor. Nitekim bu kitapla da kişisel ve profesyonel bilgeliğini ortaya koyuyor.”

–Nick Williams

“Hayatınızın çok daha iyi olmasını istiyorsanız Başarı Kitabı’nı alın ve bir çırpıda okuyun! Açık içgörülerle dolu olan bu kitap, ince bir zekânın ürünüdür ve adeta bir yaşam kılavuzudur. Kitaptaki yöntemleri uygulayarak hayatınızı değiştirebilirsiniz.”

–Ben Kench