Beden İzcisi resmi

Beden İzcisi

Barkod: 9786257816823
Üreticiler: The Kitap
Stok Sayısı: 1
Basım Tarihi: 10-2022
Baskı Sayısı: 1. Basım
Sayfa Sayısı: 360 Sayfa
Ağırlık: 355,00 Gram
Boyut: 13,50 (en) x 2,00 (boy)
Cilt: Ciltsiz
Kağıt: 2. Hamur
Basım Yeri: İstanbul - Türkiye
Basım Dili: Türkçe

109,00 TL
87,20 TL
Gelecekte, istediğiniz herhangi bir bedene sahip olabilirsiniz.
Tabii paranız yettiği sürece…
 
Büyük ilaç firmalarının beyzbol takımları için genetiği değiştirilmiş en son yetenekleri araştıran Kobo, iklim değişikliği ve tekrar eden pandemilerle harap olan New York’ta zar zor geçinebilmektedir. On yılı aşkın süredir kullandığı sibernetiğin güncellenmesi gerektiği için de tefeci ikiz kardeşlere muhtaçtır. Öte yandan dönemin en iyi siber-beyzbolcusu olan erkek kardeşi JJ Zunz evinde ölü bulunur…
 
Katili bulmaya kararlı olan Kobo, genetiği değiştirilmiş CEO’ların ve filozof Neandertallerin olduğu, modifiye edilmiş organların ticaretinin yapıldığı arka sokaklara dalar ve kendini tahmin ettiğinden çok daha yozlaşmış bir dünyanın içinde bulur.
 
Kobo, organlarını en yüksek teklifi verene satan insanların olduğu bu kaotik dünyada bedeniyle ruhunu bir arada tutarak amaçlarına ulaşabilecek midir?
 
Esquire dergisinin tüm zamanların en iyi 50 bilimkurgu romanı arasında gösterdiği Beden İzcisi’nde tasvir edilen yakın gelecekteki dünyamızı okurken dehşete kapılacaksınız!
 
“Çarpıcı, keskin hatları olan kurgusal bir dünyanın ürünü, temposu hiç düşmeyen, nefes kesici bir tekno gerilim.” –ESQUIRE
 
“Bir solukta okudum.” –JONATHAN LETHEM