Bilinçli Ebeveynlik resmi

Stok Tükendi

Bilinçli Ebeveynlik

Yazar: Nick Polizzi
Barkod: 9786057221674
Üreticiler: Serenad Yayınları
Stok Sayısı: Stokta Yok
Basım Tarihi: 4-2023
Baskı Sayısı: 1. Basım
Sayfa Sayısı: 248 Sayfa
Ağırlık: 232,00 Gram
Boyut: 13,50 (en) x 21,50 (boy)
Cilt: Ciltsiz
Kağıt: 2.Hamur
Basım Yeri: İstanbul - Türkiye
Basım Dili: Türkçe

139,00 TL
118,15 TL
Gayretli, Dirençli ve Özgüvenli Çocuk Yetiştirme Rehberi
 
 
Pedram Shojaı Omd & Nick Polizzi
 
 
Zor zamanlar için aile bağlarını güçlendiren bir rehber.
Her şeyin gitgide karmaşıklaştığı bir dünyada, anne baba olmak büyüleyici olduğu kadar zorlayıcı ve korkutucu olabilir. Bilinçli Ebeveynlik kitabı çocuklarımızı kontrol etmekle ilgilenmez, bunun yerine onlara yetişkinliğe güvenle, atılganlıkla, kendileriyle kurdukları derin bir bağla, duygusal ve ruhsal dayanıklılıkla adım atmalarını sağlayan bir temel vermekle ilgilenir.
Girişimci, yazar ve belgesel yapımcısı Pedram Shojaı Omd ve Nick Polizzi ebeveynlik danışmanlarının, terapistlerinin, çocuk doktorlarının ve çocuk eğitimcilerinin kapısını çalarak, onların bilgeliğine ve içgörüsüne kulak veriyor. Bilinçli ebeveynliği bir yaşam biçimi olarak benimsemek ve çocukları için daha iyi bir gelecek yaratmak isteyen tüm ebeveynler için eşsiz bir kaynak ortaya çıkarıyor.
Bilinçli ebeveynlik gerçek dünyadaki varoluşsal tehditler ve korkularla yüzleşmek, teknoloji bağımlılığının esaretinde duygusal bağ kurmak, aile içinde bir bütün hissedebilmek ve çocuklarını güvenle büyütmek isteyen her anne babanın başucunda olacak zamansız bir rehber.