Bireyin Mükemmele Yolculuğu resmi

Bireyin Mükemmele Yolculuğu

Başarıya Ulaştıran Sistemler
Barkod: 9786052314678
Üreticiler: MediaCat Kitapları
Stok Sayısı: 2
Basım Tarihi: 8-2022
Baskı Sayısı: 1. Basım
Sayfa Sayısı: 700 Sayfa
Ağırlık: 619,00 Gram
Boyut: 14,50 (en) x 21,50 (boy)
Cilt: Ciltsiz
Kağıt: 2. Hamur
Basım Yeri: İstanbul - Türkiye
Basım Dili: Türkçe

280,00 TL
224,00 TL

“Bu kitap ülkelerde yeteneklerin az ya da çok benzer oranlarda dağıldığı düşüncesi ile değerlendirilmesi için en iyi örneklerden yola çıkan benzersiz bir reçete sunuyor. Bu reçetenin sportif başarı gibi somut bir alanda net bir ölçüte dayandırılarak hazırlanması ve başka alanlara da teşmili fikri çok heyecan verici ve ayrıca Türkiye gibi gelişmekte olan bir ülke için de son derece ilham verici.”

Adnan Bali, T. İş Bankası Yönetim Kurulu Başkanı

“Bu kitap bir spor kitabı değil. Uygarlığın ana unsurlarından olan dayanıklılığın ve devamlılığın spor alanında örneklenmesi. Çıkarılması gereken çok dersler var. Girişimcilik bireysel ancak devamlılık sistemdir. "

Faruk Eczacıbaşı, Türkiye Bilişim Vakfı Kurucusu, Eczacıbaşı SK Başkanı, Yazar

 “Bu kitap bu toprakların insanlarına yazılmış. İnsanların farkındalıklarının artması için, insanların hayata tutunmalarına bir nebze olsun destek olmak için, insanları sürdürülebilir başarılara motive etmek için. […] Bu gök kubbe altında ‘Medeniyet torbası’na bir şeyler atabilmeyi başarıyor bu kitap."

S. Mehmet Özkan, Özkan Demir Çelik YK Başkanı, Altınordu SK Başkanı

“Mükemmel ve çok zengin bir araştırma güzel analizlerle sentezlenmiş […] sporun ötesinde bireylerin potansiyellerine ulaşabilmeleri için ülkelere bu vizyonun yönetsel kodlarını ortaya koyan zevkle ve ilgiyle okunabilecek doyulmayacak, öğretici bir kitap.  "

Mustafa Say, iLab Holding Kurucu ve Yönetici Ortak, Sigortamnet Basketbol Takımı YK Başkanı

"Ertunç Tümen […] Bu değerlendirmeleri Türkiye gerçekliğine indirirken hem tarihsel bir gelişim perspektifi hem de son derece güncel bir bakış açısı getirerek sunuyor. […] Sporda başarı formülünün deşifre edilmesi ile sistem düşüncesinin buluşması bu kitabın en eşsiz kısmıdır ve Ertunç Tümen’in dünyasını taçlandırmaktadır.”

Prof. Dr. Oğuz Babüroğlu, Sabancı Üni. Yönetim Bilimleri Fak., Arama Kürsüsü Başkanı