Dinleme Yolu resmi

Dinleme Yolu

Yazar: Julia Cameron
Barkod: 9786057073358
Üreticiler: Zen Editions
Stok Sayısı: 2
Basım Tarihi: 4-2022
Baskı Sayısı: 1. Basım
Sayfa Sayısı: 248 Sayfa
Ağırlık: 230,00 Gram
Boyut: 13,50 (en) x 21,00 (boy)
Cilt: Ciltsiz
Kağıt: 2. Hamur
Basım Yeri: İstanbul - Türkiye
Basım Dili: Türkçe

46,00 TL
36,80 TL

Sanatçının Yolu Kitabının Efsanevi Yazarı
Ve Değişimin Kraliçesi Cameron’dan
Benzersiz Kişisel Dönüşüm Rehberi

Bu Yil Sİzİn Netlİk, Bağlanti Ve Yönelme Yiliniz Olsun

Sanatçı’nın Yolu kitabıyla milyonlarca okuyucunun hayatını değiştiren Julia Cameron, şimdi sizi çevrenize, çevrenizdeki insanlara ve kendinize daha iyi bir dinleyici yapacak yeni bir yaratıcı ve kişisel dönüşüm yöntemi sunuyor.

Dinleme Yolu, daha derin dinleme ve yaratıcılığa dönüşümsel bir yolculuktur. Cameron, bu yolculuk boyunca, okuyuculara, iyi dinleyici olmaları için haftalık uygulamalar veriyor.

Her hafta, okuyucular, çevrelerini dinleyerek ve sessizliği dinlemeyi öğrenmekle doruğa çıkarak, yeni bir şekilde dinleme yeteneklerini genişletmeye zorlanacak. Bir koşuşturmaca ve sürekli ses kültüründe, Dinleme Yolu, gerçekten duymanın gücünün son derece gerekli bir hatırlatıcısı iddiasında.

“Gereksiz gürültünün olduğu bir zamanda, dinlemek, sanatçının ileriye giden yoludur.”

Gerçekten dinlemeyi öğrenmenin ödülü çok büyük. Cameron’ın sunduğu yöntem sayesinde dinlemeyi öğrendikçe, bu altı hafta içinde dikkatiniz artacak; şifa, içgörü ve netlik kazanacaksınız. Ama hepsinden önemlisi, Dinleme Yolu kitabı, kurduğu bağlantılar ile hayatınızın her alanında yankılanacak bir yaratıcılığı ateşleyecek.