Drama Menüsü - Üç Kitap Tiyatro Alıştırması resmi

Drama Menüsü - Üç Kitap Tiyatro Alıştırması

Barkod: 9789753904056
Üreticiler: E Yayınları
Stok Sayısı: 1
Basım Tarihi: 5-2022
Baskı Sayısı: 1. Basım
Sayfa Sayısı: 216 Sayfa
Ağırlık: 256,00 Gram
Boyut: 15,00 (en) x 21,00 (boy)
Cilt: Ciltsiz
Kağıt: 2. Hamur
Basım Yeri: İstanbul - Türkiye
Basım Dili: Türkçe

55,00 TL
44,00 TL

Drama Menüsü’nü kullanırken drama derslerine, atölyelere dinamik ve yenilikçi  bir anlayış getiriyoruz. Kitapta bulacağınız 150’nin üzerindeki alıştırmanın hepsi defalarca denendi. Doğaçlama önerilerini, tiyatro alıştırmalarını gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Atölye liderlerinin, drama öğretmenlerinin dostu olmaya aday bu kitapta sunulan en temel alıştırmalar sayesinde her defasında gayet lezzetli oturumlar yapacağınız garanti.   
Enerjik, hedefe odaklanmış oyuncularla canlanmış oturumlar yürütmek için tek yapmanız gereken üç bölümden birer örnek seçmek.
 Mezeler kısmında  yüksek tempolu ısınma alıştırmaları bulacaksınız. Böylece grubunuz hevesle ve enerjiyle oturuma başlayacak. 
 
Yaratıcılığı artırmak için oyuncularınıza bazı zorlu alıştırmalar vermek istiyorsanız Başlangıçlar kısmı biçilmiş kaftan.
 
Performansın çıtasını en yükseğe çıkarmak için oturumun merkezine koyacağınız Ana Yemekler var. 
 
Oturum bittiğinde biraz vaktiniz kaldıysa imdadınıza Tatlılar koşacak, oturum tadından yenmesin diye.
 
Bu yemek kitabı sayesinde ‘dersimi,  atölyemi nasıl planlayacağım’ diye kıvranmadan doğrudan işin en sevdiğiniz kısmına geçeceksiniz. Verilen tariflere göre yaptığınız oturumlar oyuncuların iştahını daha da kabartacak.