Duygusal İlkyardım resmi

Duygusal İlkyardım

Yazar: Olivia Remes
Barkod: 9786256372108
Üreticiler: Nepal Yayınları
Stok Sayısı: 2
Basım Tarihi: 3-2023
Baskı Sayısı: 1. Basım
Sayfa Sayısı: 176 Sayfa
Ağırlık: 173,00 Gram
Boyut: 13,50 (en) x 21,00 (boy)
Cilt: Ciltsiz
Kağıt: 2.Hamur
Basım Yeri: İstanbul - Türkiye
Basım Dili: Türkçe

99,00 TL
69,30 TL

Kaygı, Panik Ve Stresle Başa Çıkma Rehberi

Kriz anlarıyla nasıl başa çıkıyorsunuz? "Mükemmel" çözümü mü bekliyorsunuz, durumdan mı kaçıyorsunuz yoksa kendinizi mi suçluyorsunuz? Öyleyse döngüyü kırmanın zamanı geldi. Panik baş gösterdiğinde bilime dayalı basit ama güçlü tavsiyeler içeren bu kitap rehberiniz olacak. 

Cambridge Üniversitesi’nde ruh sağlığı araştırmacısı olarak çalışan Dr. Olivia Remes, yaklaşık on yılını iyi bir ruh sağlığının nasıl korunacağını ortaya çıkarmak için harcadı.
Kısa ve kolay uygulanabilir öneriler sunan bu kitapta sizi geride tutan kalıplar ve ruh halleriyle savaşmanıza yardımcı olmak için Remes’in en son araştırmalarına dayanan pratik ipuçlarını öğreneceksiniz. Stresli, kontrolden çıkmış, sıkışmış, motivasyonsuz, kararsız, bunalmış, çaresiz, yalnız, reddedilmiş veya hayal kırıklığına uğramış... Nasıl hissederseniz hissedin, bu kitapta üzerinizdeki baskıyı hafifletmenize yardımcı olacak bir çözüm bulacaksınız. Duygusal İlkyardım size hayatınızın her alanı için uzun vadeli başa çıkma stratejileri kazanmanızda yardımcı olurken, iç huzuru nasıl bulacağınızı ve direncinizi nasıl geliştireceğinizi gösterecek.