E-Şifre: 34 İnternet Süperstarı, Sadece E-Posta Kullanarak Hemen Para Kazanmaya Başlamanın 44 Yolunu Açıklıyor! resmi

E-Şifre: 34 İnternet Süperstarı, Sadece E-Posta Kullanarak Hemen Para Kazanmaya Başlamanın 44 Yolunu Açıklıyor!

Yazar: Joe Vitale
Barkod: 9786254100376
Üreticiler: Pegasus Yayınları
Stok Sayısı: 1
Basım Tarihi: 9-2021
Baskı Sayısı: 1. Basım
Sayfa Sayısı: 352 Sayfa
Ağırlık: 352,00 Gram
Boyut: 13,50 (en) x 21,00 (boy)
Cilt: Ciltsiz
Kağıt: 2. Hamur
Basım Yeri: İstanbul - Türkiye
Basım Dili: Türkçe

299,00 TL
224,25 TL

Bugün gelirinizi zirveye çıkarmak için e-postayı kullanın!

 

E-Şifre otuz dört internet süperstarının bilgeliğini bir araya getiriyor ve sadece e-postanın gücünü kullanarak internetten nasıl para kazandıklarını gözler önüne seriyor. İçerdiği kısa ve öz bölümler birer para kazanma stratejisini ya da konseptini sunuyor ve maksimum kazanç elde etmek için onları nasıl uygulayabileceğinizi adım adım açıklıyor.

 

Satacak bir ürününüz veya hizmetiniz varsa, bu kitaptaki internet guruları size onu satmanın yolunu gösterecek. Kendinize ait özgün bir ürün fikriniz olmasa bile endişe etmeyin. Bu kitapta insanların satın almak isteyeceği bir ürün yaratmak için çok sayıda pratik ve etkili fikir bulacaksınız. Viral pazarlama ve çevrim içi açık artırmalar gibi taktikleri kullanarak herkes internetten ek gelir elde edebilir. Bu çabucak zengin olma senaryolarından biri değil; internetten para kazanmanın gerçek yol haritası! Az da olabilir çok da ama bu kitapla aşağıdakileri nasıl yapacağınızı öğrendiğinizde mutlaka para kazanırsınız:

 

* İnternette bir ürün geliştirmek ve satmak

* Müşterilerinizi hedeflemek

* Ürününüzü tanıtmak

* Niş kitlelere ürününüzü pazarlamak

* İnternette pazarlama iş planı geliştirmek

 

Girişimcilerden küçük işletme sahiplerine, ev hanımlarına ve inşaat işçilerine kadar herkes işe yaradığı kanıtlanmış basit e-pazarlama stratejileriyle kazançlarını artırabilir ya da ek gelir elde edebilir. İnternet herhangi bir konuda pazarlama, satış ve tanıtım için güçlü bir kaynaktır. Öyleyse bu gücü siz de kullanın! İnternet süperstarları ve pazarlama devleri tarafından kaleme alınan E-Şifre, hemen şimdi e-para kazanmaya başlamanıza yardımcı olacak bir rehber.

 

“Bu kitaptaki adımları, ipuçlarını ve tüyoları takip edin ve otuz gün içinde hatta daha kısa bir sürede internetten iyi miktarda para kazanın. Bu kitap sadece basit bir e-posta hesabı ve internet sayesinde herhangi bir insanın nasıl hızlı para kazanabileceğinin bir örneği. Doğru duydunuz. E-para kazanmak için internet sitenizin olmasına bile gerek yok.”

JOE VITALE

 

“E-şifre, e-zenginlerin mahzenlerinin kilidini açıyor. E-şifreye erişim kazanmak küçük insanı zengin etmek için elimizde kalan tek yol! E-şifreyi en iyi şekilde uygulayan, teorileri pratiğe döken kişiler bu kitapta bu şifreye erişim kazanmanız için size hangi doğru adımları atmanız gerektiğini anlatıyorlar.”

JO HAN MOK