Eril ve Dişil Denge resmi

Eril ve Dişil Denge

Andan Razı Olarak Yaşama Sanatı
Yazar: Elif Zorcan
Barkod: 9786258446456
Üreticiler: Müptela Yayınları
Stok Sayısı: 19
Basım Tarihi: 4-2023
Baskı Sayısı: 1. Basım
Sayfa Sayısı: 168 Sayfa
Ağırlık: 178,00 Gram
Boyut: 13,50 (en) x 21,00 (boy)
Cilt: Ciltsiz
Kağıt: 2.Hamur
Basım Yeri: İstanbul - Türkiye
Basım Dili: Türkçe

168,00 TL
134,40 TL

Planların ötesinde daima bir büyük plan vardır. Teslimiyet öğrenildikçe hayat kolaylaşır.”
Biz insanlar kâinatı var eden birlik ve beraberlik enerjisinin bölünemez, ayrılamaz birer parçasıyız. Ömrümüz boyunca yaşadıklarımız, karşımıza çıkan insanlar, bazen canımızı yakan bazen sevindiren durumlar da bu harikulade bütünün olmazsa olmaz birer parçası aslında. 
Kâinatta gerçekleşen her şey gerektiği zamanda ve olması gerektiği şekilde yaşanıyor. Olanların tümü bütünlüğümüze katkı sunmak ve şu ânımıza hizmet için gerçekleşiyor. Bu mükemmel enerjiyi ve işleyişi kavrayabildiğimizde; geçmişe takılmak ya da gelecek için endişelenmek yerine içinde bulunduğumuz ânı yaşayabildiğimizde, hayatın nasıl kolaylaştığını ve dengeye kavuştuğunu göreceğiz. Hayatın o mucizevi, lezzetli tadını almaya başlayacağız.
Kendine Dönüşüm ve Eril-Dişil Denge konularında uzun süredir eğitimler veren Elif Zorcan deneyimlerinden süzdüğü, gerçek yaşam öyküleriyle sınadığı bilgileri okurlarıyla paylaşıyor. “Eril&Dişil Denge - Andan Razı Olarak Yaşama Sanatı” artırılmış bir farkındalıkla yaşamak, hayatınızı kolaylaştırıp güzelleştirmek yolunda sizlere ilham verecek.