Gece Nöbeti resmi

Gece Nöbeti

Yazar: K. Eason
Barkod: 9786257816502
Üreticiler: The Kitap
Stok Sayısı: 3
Basım Tarihi: 12-2022
Baskı Sayısı: 1. Basım
Sayfa Sayısı: 409 Sayfa
Ağırlık: 319,00 Gram
Boyut: 13,50 (en) x 21,00 (boy)
Cilt: Ciltsiz
Kağıt: 2. Hamur
Basım Yeri: İstanbul - Türkiye
Basım Dili: Türkçe

209,00 TL
167,20 TL

Bize tepkilerimizi kontrol etme gücünü veren ve bizi hayvanlardan ayıran, akıldır…

Teğmen Iari, Tanis’in uzak bölgelerinden birinde yaşayan bir tenjudur. Tapınak şövalyelerine katılır, savaş bittiğindeyse sızıntı denen çatlaklarda ortaya çıkan Damızlık adlı canavarları durdurma görevine geçer. Gaer ise Iari’yle çalışmak için gönderilmiş bir vakar büyükelçisidir ama esas görevi ajanlıktır.

Savaş bittiğinden beri kimseyi öldürmediği bilinen rievlerden biri bir wiçuyu öldürünce, olayı çözme görevi Gaer ve Iari’ye verilir. İkili, katilin peşine düşer ama olaylar, cinayetten çok daha öteye uzanmaktadır.

Eason Gece Nöbeti’nde şaşırtıcı karakterlerle dolu zengin bir evren kuruyor ve okurlarını olağanüstü bir bilimkurgu macerasına davet ediyor.

“Türleri harmanlayan hikâyelerden hoşlanan okurlar, Eason’ın bilimkurgu ve fantezi dünyasına bayılacaklar!” –Booklist

“Merak uyandıran karakterler… Aksiyon dolu bir gizem…” –Jim C. Hines

“Yıldızlararası entrika, boşluktan gelen kâbuslar, katil robotlar ve büyülü kehanetler... Gece Nöbeti, şimdiye kadarki en alışılmadık ve eğlenceli dedektif çiftiyle bilimkurgu ve fantezinin mükemmel bir karışımı.” –Stephen Blackmoore

“Eason, aynı anda hem tuhaf hem de gerçek hissettiren sürükleyici ve karmaşık dünyalar inşa etme konusunda gerçek bir yeteneğe sahip.” –The Quill to Live