İş Hayatına Dair 9 Yalan resmi

İş Hayatına Dair 9 Yalan

Açıkfikirli Liderin Gerçek Dünya Rehberi
Barkod: 9786258489521
Üreticiler: Nova Kitap
Stok Sayısı: 14
Basım Tarihi: 11-2022
Baskı Sayısı: 1. Basım
Sayfa Sayısı: 296 Sayfa
Ağırlık: 291,00 Gram
Boyut: 13,50 (en) x 21,00 (boy)
Cilt: Ciltsiz
Kağıt: 2. Hamur
Basım Yeri: İstanbul - Türkiye
Basım Dili: Türkçe

90,00 TL
81,00 TL

Geribildirim iş dünyası için olmazsa olmazdır. Kurumunuzun kültürü, işteki başarının anahtarıdır. Stratejik planlama gereklidir. Yeterlikleriniz ölçülebilir olmalı ve zayıf yönleriniz desteklenmelidir. Liderlik önemlidir. 

Günümüz iş dünyasının gerçekleri olarak sunulanların hepsi esasında kocaman birer yalan. Çoksatan yazar Marcus Buckingham ile liderlik dehası Ashley Goodall, iş hayatıyla ilgili her zaman karşılaştığımız 9 büyük yalanı ortaya koyuyor. Bu yalanlar işlevsizliklere ve hayal kırıklıklarına sebep olurlar ve işyerlerini gerçek potansiyellerinin çok gerisinde bırakırlar. Ancak bu yalanların ötesine geçip gerçekleri keşfedebilen, bireysel farklılıklarımızın gücünü ve güzelliğini görebilen açıkfikirli liderler de vardır. Buckingham ve Goodall, işte bu açıkfikirli liderlerin hemen fark edebilecekleri gerçekleri ilgi çekici hikâyeler ve isabetli analizlerle açıklıyor. 
 
İş Hayatına Dair 9 Yalan, size gerçekten güvenen çalışanlarınıza ne kadar iyi olduğunuzu göstermenize yardımcı olacak temel gerçekleri sunuyor.  

“İşinizi yapma şekliniz ve neyi farklı yapabileceğiniz konusunda açıkfikirli olmanızı sağlayacak.” —Financial Times