İyi Bir İlişki için Anlaşmanın Sırları resmi

İyi Bir İlişki için Anlaşmanın Sırları

Barkod: 9786256974098
Üreticiler: Sola Unitas
Stok Sayısı: Stokta Yok
Basım Tarihi: 1-2023
Baskı Sayısı: 1. Basım
Sayfa Sayısı: 181 Sayfa
Ağırlık: 155,00 Gram
Boyut: 13,50 (en) x 21,50 (boy)
Cilt: Ciltsiz
Kağıt: 2. Hamur
Basım Yeri: İstanbul - Türkiye
Basım Dili: Türkçe

90,00 TL
76,50 TL

İlişkide olmanın tek bir doğru yolu yoktur ve hiçbir katı kural sonsuz mutluluğa yol açmaz. Yakınlık, kendinizle olan ilişkiniz ile başlar; seçimlerinize ve arzularınıza sahip olmaya ve onları onurlandırmaya doğru genişler. Mutlu ve sağlıklı ilişkilere giden bu yolda seyahat etmenin tek bir yolu yoktur; sadece senin yolun vardır.

İlişki normlarının sürekli değiştiği bir dünyada yaşıyorken iyi bir ilişki kurmak mümkün mü?

Ruiz ve Amara, kendini tanıma ve kendini sevmeye dayalı aşk kavramlarını yeniden inşa etmemize yardımcı oluyor. İyi Bir İlişki için Anlaşmanın Sırları, bir ilişki içinde olan veya doğru partneri arayan herkes için geçmişe ışık tutarak, ölmek istemiyormuş gibi görünen sorunları çözmenin yollarını paylaşıyor.

Aslında iyi bir ilişkiye dair hiçbir şeyin sır olmadığını, çözümün bu bilinen sırların uygulamaya nasıl geçirileceği ile ilgili olduğunu söyleyebiliriz. Bu bir sanattır. Her insanın bir sanatçı olduğuna ve ilişkilerin de sanata benzer bir yaratıcılık gerektirdiğine inanıyoruz.

İyi Bir İlişki için Anlaşmanın Sırları, ilişkiler hakkında zengin ve yeni bir bakış açısı sunarken, korkularımızdan kurtulmamız konusunda da bize rehberlik ediyor!