Kanser Bitti! Ya Şimdi? resmi

Kanser Bitti! Ya Şimdi?

Barkod: 9786258489682
Üreticiler: Nova Kitap
Stok Sayısı: 3
Basım Tarihi: 3-2023
Baskı Sayısı: 1. Basım
Sayfa Sayısı: 216 Sayfa
Ağırlık: 221,00 Gram
Boyut: 13,50 (en) x 21,00 (boy)
Cilt: Ciltsiz
Kağıt: 2.Hamur
Basım Yeri: İstanbul - Türkiye
Basım Dili: Türkçe

110,00 TL
99,00 TL

“Gözünüz aydın, tümörünüz tamamen kaybolmuş!” Doktorunuzun bu cümlesi, herhalde hayatınızda duyabileceğiniz en güzel cümlelerden biri. Oysa aylar önce kanser teşhisini ilk duyduğunuzda yaşadıklarınızı bir düşünün. Büyük bir şoka uğradığınız, tüm vücudunuzun uyuştuğu, elinizi kolunuzu hissetmediğiniz o an…

Kanser, bugün artık yeni gelişmeler ve umut vadeden yaklaşımlarla pek çok türü tedavi edilebilen bir hastalık. Ama kanser tedavisinden sonraki yaşam biçiminiz, hem hastalığın tekrarlamaması hem de sağlıklı ve uzun bir hayat sürmeniz için oldukça önemli. Dr. Tayfun Hancılar bu kitabında kanser tedavisinden sonra hem hastaların hem de ailelerinin gündeminde olan pek çok konuyu sade ve anlaşılır bir dille açıklıyor. Farklı kanser türlerine göre beslenme önerilerinden kilo kontrolüne ve spora, saç boyasından cep telefonlarına, güneş kremlerinden estetik operasyonlara, mutfakta alüminyum folyo kullanımından elektronik sigaralara kadar cevabını merak ettiğiniz onlarca soruya yanıt bulacaksınız.

Kanser Bitti! Ya Şimdi? hem sağlığını korumak isteyenler, hem kanser tedavisi gören hastalar hem de hasta yakınları için kapsamlı bir rehber.

Genişletilmiş Edisyon