Kas ve Zihin Egzersizleri resmi

Kas ve Zihin Egzersizleri

Oyunlarla Öğrenme ve Gelişme
Barkod: 9786256974166
Üreticiler: Sola Unitas
Stok Sayısı: 3
Basım Tarihi: 12-2022
Baskı Sayısı: 1. Basım
Sayfa Sayısı: 256 Sayfa
Ağırlık: 209,00 Gram
Boyut: 13,50 (en) x 21,00 (boy)
Cilt: Ciltsiz
Kağıt: 2. Hamur
Basım Yeri: İstanbul - Türkiye
Basım Dili: Türkçe

90,00 TL
76,50 TL

Çocukları dinleme ve onlara yanıt verme geleneğimiz köklüdür; buna rağmen hâlâ küçük çocukların yeteneklerini ve potansiyellerini hafife alarak varsayımlarda bulunabiliyoruz. Yaşam boyu bir şeyler öğrenmeye devam ediyoruz ve öğrenme sürecimizde en çok da çocuklardan destek alıyoruz. Çocuklardan aldığımız bu öğrenme biçiminin işimiz ve gelişimimiz üzerindeki etkisine hâlâ şaşırıyoruz.
Üç ila beş yaş arası çocuklarla açık havada oyun oynamaya odaklanan Kas ve Zihin Egzersizleri, havanın sıcak ya da soğuk olmasını dert etmeden yıl boyunca dışarıda öğrenmeyi planlamanıza yardımcı oluyor!
Dışarıda oynamanın yalnızca güneşli günlere özel bir durum olduğu varsayımına meydan okuyan Marjorie Ouvry ve Amanda Furtado, açık havada oyun oynarken öğrenmenin nasıl planlanacağını açıklıyor. Aynı zamanda küçük bir çocuğun hayatında açık havada oyun oynamanın önemini, araştırmalara dayanan pratik fikirlerle açıklığa kavuşturuyor. 
Örnek olay incelemeleri, etkinlik, ekipman ve kaynak fikirlerle dolu olan bu kitap, küçük çocuklarla açık havada çalışma konusunda bir rehber görevi üstleniyor