Ms Project ve Primaverayı Anlamak resmi

Ms Project ve Primaverayı Anlamak

Kavram – Uygulama – Örnekler
Barkod: 9789750281952
Üreticiler: Seçkin Yayıncılık
Stok Sayısı: 1
Basım Tarihi: 1-2023
Baskı Sayısı: 1. Basım
Sayfa Sayısı: 188 Sayfa
Boyut: 16,00 (en) x 24,00 (boy)
Cilt: Ciltsiz
Kağıt: 2. hamur
Basım Dili: Türkçe

99,00 TL
İster büyük, isterse küçük ölçekli olsun yapılacak planlama, her türlü projenin yönetilmesini sağlamak için en önemli araç olmuştur. Planlama konusunda, ülkemizde ve dünyada en yaygın olarak 2 program kullanılmaktadır. Bunlar MS Project ve Primavera programlarıdır. Bu programların en çok bilinen özelliklerinin dışında diğer proje departmanlarının da faydalana bileceği pek çok faydalı yönleri vardır. Sözleşme yönetimi, doküman yönetimi vs. pek çok alanda bu programlardan fayda sağlanabilmektedir. Bu kitabın yazılmasında temel hedeflerden biri de budur.
Uzun yıllar, farklı ve çok sayıda projelerin çeşitli kademelerinde görev alan yazar, bu projeler esnasında kullanmış olduğu MS Project ve Primaveraya ilişkin tecrübelerini okuyucu sıkmadan, önemli yerleri detaylı olarak ele alarak anlatmış, ayrıca konuya ilişkin kendisine gelen en çok merak edilen 50 önemli soruyu da bu kitabında yanıtlamıştır.
Kitap, her iki programdan birisini kullanan tüm seviyedeki kullanıcılara hitap etmektedir. Kitapta kullanılan yalın anlatım ve görsel İfadeler, özellikle planlamaya yeni başlayanlar için kısa zamanda çok yol katetmesi konusunda destekleyici bir rehber olmuştur.