Okulda Beş Sevgi Dili resmi

Stok Tükendi

Okulda Beş Sevgi Dili

Yazar: D. M. Freed
Barkod: 9786256974180
Üreticiler: Sola Unitas
Stok Sayısı: Stokta Yok
Basım Tarihi: 12-2022
Baskı Sayısı: 1. Basım
Sayfa Sayısı: 224 Sayfa
Ağırlık: 323,00 Gram
Boyut: 19,50 (en) x 26,00 (boy)
Cilt: Ciltsiz
Kağıt: 2. Hamur
Basım Yeri: İstanbul - Türkiye
Basım Dili: Türkçe

168,00 TL
142,80 TL

Nihayet, öğrencilere önemli bağlantılar kurma becerileri kazandırırken akademik mükemmelliği teşvik eden bir müfredat oluşturuldu!
Öğretmenler, ebeveynler ve çocukların eğitiminde ve gelişiminde katkısı olan herkes için çocukların sevgi gösterme ve sevildiklerini hissetme yollarını belirlemelerine yardımcı olacak harika bir kaynak. Örnek öğretim alıştırmaları ve çalışma kâğıtları aracılığıyla çocuklara sevgiyi tanımlamaları ve beş sevgi dilini -kelimeler/övgü, kaliteli zaman, hizmet/eylemler, hediyeler ve güvenli dokunuş-öğrenmeleri öğretilmektedir.
New York Times`ın en çok satan -1 numaralı- kitabı Beş Sevgi Dili’ne dayanan bu müfredat, öğretmenlerin ve öğrencilerin hem insani hem de akademik bağlantılar kurmalarına yardımcı olacak araştırmaya dayalı teknikler kullanmaktadır. İçinde şunları bulacaksınız:
*Hem senaryolaştırılmış hem de kısaltılmış formatlarda yazılmış, kullanımı kolay sekiz ders (ders başına ortalama süre: 35 dakika).
*Travmaya duyarlı, karmaşık ve yüksek yetenekli öğrenciler de dahil olmak üzere tüm ilköğretim çağındaki öğrencilere ulaşan müfredat.
*Öğrencileri öğretmenleriyle, eğitim personeliyle, akranlarıyla ve aileleriyle en derin anlayış düzeylerinde buluşturan eğitim.
*Yaşa uygun seviyelerde yazılmış Akademik Odak Sayfaları™. Öğrenciler bunları ders sırasında kullanabilir ve sınıf öğretmeni bunları her yıl yeniden üretebilir.
*Okulda genel bir kabul ortamı yaratmak ve çeşitlilik duvarlarını yıkmak için tüm personele yönelik araçlar ve fikirler.
Öğrencilerle gerçekten bağlantı kurmanın ne anlama geldiğini derinlemesine inceleyen ilginç hikâyeler ve içgörülerle bir kitap gibi okunabilen en keyifli ve en faydalı müfredat!