Ortak Gelecek resmi

Ortak Gelecek

Sürdürülebilir Bir Dünya İçin Parlak Fikirler, Büyük Etkiler
Yazar: Ilgaz Gürsoy
Barkod: 9786254103568
Üreticiler: Pegasus Yayınları
Stok Sayısı: 39
Basım Tarihi: 11-2022
Baskı Sayısı: 1. Basım
Sayfa Sayısı: 336 Sayfa
Ağırlık: 331,00 Gram
Boyut: 13,50 (en) x 21,00 (boy)
Cilt: Ciltsiz
Kağıt: 2. Hamur
Basım Yeri: İstanbul - Türkiye
Basım Dili: Türkçe

199,00 TL
149,25 TL

Elime mikrofon alıp habere çıktığım ilk günden bu yana tam yirmi beş yıl geçti. Meslek hayatımda yaşadıklarım, gördüklerim anlatmak istediklerime zemin hazırladı. Bizler için, ortak geleceğimiz için çalışan, çaba sarf eden, emek veren o kadar çok insan tanıdım ki. Toprakta, tarlada, çamurda, karda, selde, depremde, zor şartlarda, aslında her an her yerde. 
 
Kimi zaman televizyon röportajları için bir araya geldiğim, geleceğimize değer katan, sürdürülebilir bir dünya için emek veren, sosyal fayda sağlayan, insana dokunan işler yapan girişimcilerin anlattıklarını bir araya getirerek sizlere aktarmak istedim. Ben sordum, farklı alanlarda hepimiz için değer yaratan altı kadın ve altı erkek girişimci müthiş deneyimlerini, hayatı iyileştiren projelerini, geleceğe yön veren fikirlerini anlattı. Zaman zaman ben de sürdürülebilirlik yolculuğundaki izlenimlerimi aktardım. 
 
Sürdürülebilirlik hepimiz için vazgeçilmez. Geldiğimiz noktada dünyanın durumu, yaşamsal dengelerin bozulması, zaruri hale gelen değişim ihtiyacı, bireylerin artan talebi ve tabii ki toplumların yeni bakış açışı… Tüm bunlar sürdürülebilirlik yolculuğunu kaçınılmaz kılıyor. 
 
Ortak geleceğimiz için…