Propisi Dlya Obucheniya Pis'mu – Rusça El Yazısı Pratik Defteri

Propisi Dlya Obucheniya Pis'mu – Rusça El Yazısı Pratik Defteri

Barkod: 9786059518178
Üreticiler: Nüans Publishing
Stok Sayısı: 1
Basım Tarihi: 12-2017
Baskı Sayısı: 1. Basım
Sayfa Sayısı: 138 Sayfa
Ağırlık: 138,00 Gram
Boyut: 21,00 (en) x 29,70 (boy)
Cilt: Ciltsiz
Kağıt: Kuşe
Basım Yeri: Ankara - Türkiye
Basım Dili: Rusça, Türkçe

90,00 TL

Rusça El Yazısı Pratik Defteri, Rusça öğrenenlere Rus harf ve sözcüklerinin yazım tekniklerini öğretmek amacıyla hazırlanmıştır. İlkokul çağındaki çocuklar başta olmak üzere her yaş için uygun olduğu gibi Rusça ve Türkçe eğitim alan çift dilli öğrenciler için de kullanılabilir.

A1 seviyesine uygun olarak hazırlanan El Yazısı Pratik Defteri, yazım tekniklerini öğretmesinin yanında Rusça kelime haznesinin de gelişmesine yardımcı olacaktır. Defterde kimi satırlar ve sayfalar boş bırakılmıştır. Bunun amacı yazması zor olan kelimelerin üzerinden yeniden geçmeye ya da kitapta yer almayan sözcükleri yazmaya fırsat tanımaktır. “Tanışma” bölümündeki boş sayfada ise öğrencinin verilen kelimeler ve cümlelerden kendi diyalogunu oluşturması amaçlanmaktadır.


??????? ????????????? ??? ???????? ??????????? ???????? ??????? ????????? ??????? ???? ? ????. ???????? ??? ???? ?????????, ??????? ? ???????? ?????????. ????? ?????????????? ? ???????? ?????? ?????-?????????. ??????????? ??????? ??????? ? ???, ??? ????? ???????? ? ???????????? ? ??????, ??????? ?????????? ?????? ????? ?1. ????? ???????, ?????????????? ?? ?????? ?????? ??????, ?? ? ??????? ?????? ??? ????????. ? ???????? ?????????? ????????? ?????? ?????? ? ????????, ????? ???????? ???? ??????????? ?????? ???????, ????????????? ? ????????? ??????? ???? ? ?. ?. ? ???? «??????????» ?????? ???????? ?????? ??? ??????????? ? ?????? ????????? ???????? ?? ???? ? ???? ??????? ???????.