Rüya resmi

Rüya

Yazar: Meltem Reyhan
Barkod: 9786258446470
Üreticiler: Müptela Yayınları
Stok Sayısı: 11
Basım Tarihi: 4-2023
Baskı Sayısı: 1. Basım
Sayfa Sayısı: 464 Sayfa
Ağırlık: 372,00 Gram
Boyut: 13,50 (en) x 19,50 (boy)
Cilt: Ciltsiz
Kağıt: 2.Hamur
Basım Yeri: İstanbul - Türkiye
Basım Dili: Türkçe

160,00 TL
128,00 TL

Rüyalarınızın sırlarını açmaya, iç dünyanızın gizemlerini keşfetmeye hazır mısınız? 

1500’ü aşkın sembolü içeren bir rüya sözlüğüyle tamamlanan bu kitap, ruhunun fısıldadığı sırları açmak ve iç dünyasının gizemlerini keşfetmek isteyenler için bir başucu kitabı niteliğinde.

Her gece ölüme benzer bir deneyimle girdiğimiz yatakta dış dünyayla bağlantımız kesilir, bilmediğimiz bir dünyaya yolculuk başlar.

Rüyalar sadece ilham postası değildir. Rüyalar bizim hazine sandığımız, çözüm kapımız, şifa elimiz, en iyi dostumuz, bize bizi anlatan terapistimiz, görmezden geldiklerimizin aydınlatıcısı, aradıklarımıza ışık tutan dedektif ve hayal dünyamıza geçişin pasaportudur. Rüya kendimizle baş başa geçirdiğimiz hayatımızı yeniden formatlayabileceğimiz bir veri tabanıdır.

Bu kitap; rüyasının rehberliğiyle kendine yakınlaşmaya, sembollerin kadim diliyle kendi kodlarını okuyarak yenilenmeye, korkularından özgürleşmeye, geleneğinden geleni fark ederek, geleceğe katacaklarına karar vermeye ve en önemlisi “iki dünyayı bir etmeye” niyeti olanlar için yazıldı.

Meltem Reyhan Rüya kitabında rüyaların sembol dilini nasıl okuyacağımızı ve yapacağımız yorumların hayatımızı nasıl kolaylaştırabileceğini anlatıyor.