Sağlıklı Ev Yapımı Bebek Maması Tarifleri (Ciltli) resmi

Sağlıklı Ev Yapımı Bebek Maması Tarifleri (Ciltli)

Barkod: 9786056972256
Üreticiler: Celsus Kitabevi
Stok Sayısı: Stokta Yok
Basım Tarihi: 2-2021
Baskı Sayısı: 1. Basım
Sayfa Sayısı: 290 Sayfa
Ağırlık: 571,00 Gram
Boyut: 20,00 (en) x 20,00 (boy)
Cilt: Ciltli
Kağıt: 1.Hamur
Basım Dili: Türkçe

75,00 TL

Bebeğiniz için yemek hazırlama yolculuğunuzda attığınız bu ilk adım için tebrikler! Tam da rahat bir rutine alıştığınızda artık her şeyi değiştirmenin zamanı gelmiştir. İnsanların bebeğinizin ilk lokmalarının onun tüm mutfak yaşantısını etkileyeceğini söylemeleri pek de yardımcı olmaz.

Bu nasıl bir baskı! Ancak kendinizi tebrik edin, siz zaten doğru yönde ilk adımınızı attınız bile. Mevcut gıdalarla sağlıklı ve lezzetli yemekler hazırlama yolculuğuna başladınız. Tedirgin olmayın, bu “lezzet penceresi” tamamen kapanmaz, her zaman bebeğinizin tüm gıdalardan keyif almayı öğrenebilmesine yardımcı olma olanağınız olacak. Eğlenceye hazır olun!

Kendi mamanızı yapmak sadece bebeğinin sağlıklı gıda tüketmesini sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda yaşam boyu sürebilecek bir damak tadı ve alışkanlık geliştirmesini de sağlar, hatta belki yemek pişirmekten zevk almasına da yardımcı olabilir. Kendi bebek mamalarınızı hazırlamak bebeğinizin yediği yiyeceğin içinde ne olduğunu rahatlıkla belirleyebilmenizi sağlar!