Start-Up’lar, Pivot’lar Ve Pop-Up’lar resmi

Start-Up’lar, Pivot’lar Ve Pop-Up’lar

Yazar: Rachel Bell
Barkod: 9786257816533
Üreticiler: The Kitap
Stok Sayısı: 1
Basım Tarihi: 5-2022
Baskı Sayısı: 1. Basım
Sayfa Sayısı: 287 Sayfa
Ağırlık: 239,00 Gram
Boyut: 13,50 (en) x 21,00 (boy)
Cilt: Ciltsiz
Kağıt: 2. Hamur
Basım Yeri: İstanbul - Türkiye
Basım Dili: Türkçe

99,00 TL
79,20 TL

Bir işe başlamanın ve o işi nasıl büyüteceğinize dair inceliklerin anlatıldığı Start-up’lar, Pivot’lar ve Pop-up’lar kitabı, girişimcilik dünyasına güncel bir çerçeveden bakmanızı ve nasıl başarılı olacağınızın püf noktalarını anlatıyor.

 

Murat Ülker’in önsözüyle, Richard Hall ve Rachel Bell’den girişimcilik dünyasına canlı, etkili ve güncel bir bakış!

 

Start-up’lar, Pivot’lar ve Pop-up’lar, günümüzün girişimcilik ve inovasyon odaklı dünyasında var olabilmek için gereken bilgi ve becerileri okuruna sunuyor.

 

Richard Hall ve Rachel Bell, bir işe başlamanın ve onu büyütmenin en iyi yollarını gösteriyor. Bir girişim faaliyeti olarak adlandırabileceğimiz start-up’ın nasıl başlatılacağı, stratejik değişiklikleri ifade eden pivot etmenin ne zaman gerekli olduğu ve nasıl yapıldığı, geçici taktiksel projeler olan pop-up’ların neden değerli olduğu ve size neler öğretebileceği gibi konularda muhteşem tavsiyeler veriyor. Yeni mezunlar, yıllarını büyük şirketlerde geçirmiş ama artık değişim isteyenler, kadınlar ve Y kuşağı gibi farklı grupların karşılaştıkları zorluklara ayrı ayrı odaklanan bu kitap, ayrıca pek çok başarılı ismin okurlara ilham verecek öykülerini ve deneyimlerini bir araya getiriyor.

 

İş hayatınızı ve girişimciliğe bakışınızı tamamıyla değiştirecek Start-up’lar, Pivot’lar ve Pop-up’lar, bir iş fikri ve başarılı olma arzusu olan herkesin okuması gereken bir kitap.