Vitamin İnsanımızı Bulabilmek resmi

Vitamin İnsanımızı Bulabilmek

Barkod: 9786254417481
Stok Sayısı: 27
Basım Tarihi: 9-2022
Baskı Sayısı: 1. Basım
Sayfa Sayısı: 344 Sayfa
Ağırlık: 283,00 Gram
Boyut: 13,50 (en) x 21,00 (boy)
Cilt: Ciltsiz
Kağıt: 2. Hamur
Basım Yeri: İstanbul - Türkiye
Basım Dili: Türkçe

98,00 TL
78,40 TL

“EĞER VİTAMİN İNSANINI BULDUYSAN PEŞİNE DÜŞ, ÇÜNKÜ SEN SAVAŞIRKEN O SANA HUZUR VERECEKTİR.”

Neden bize böylesine acı çektiren kişiler varken öte yandan bize güven veren ve varlığıyla bizi sarmalayan başkaları da vardır? Güven, bağlılık ve sevginin arkasındaki biyokimyasal süreç nasıl işler? Doğru partneri nasıl seçebiliriz? Toksik insanlar bize ne yapar?

Vitamin insanlar, sahip olduğumuz en iyi şeylerle bağlantı kurar, düşüncelerimizi geliştirir, coşku yayar ve onlarla yaptığımız her sohbet ve aktivite modumuzu yükseltir. Mutlulukları bulaşıcıdır, sizi gülümsetmek, durumu tersine çevirmek, olayların iyi yanına bakmak için muazzam bir yetenekleri vardır. Onlar duygusal dengemiz için ayaklı birer hazinedir.

Psikiyatr Marian Rojas Estapé, VİTAMİN İNSANIMIZI BULABİLMEK kitabında bağlanmaya, çocukluğa ve sevgiye bilimsel, psikolojik ve insani bir bakış açısıyla yaklaşıyor. İçinizdeki iyiyi ortaya çıkaran, ilham veren, destek olan ve bağışıklık sisteminizi güçlendiren vitamin insanları bulmaya davet ediyor. Bir yandan ebeveynleriniz, çocuklarınız, eşiniz, dostlarınız ve iş arkadaşlarınızla kurduğunuz bağı kavramanıza yardımcı olurken, diğer yandan da duygusal geçmişinizi anlamanızı sağlıyor.