Yaşamın Gizli Sözleşmesi resmi

Yaşamın Gizli Sözleşmesi

Yazar: Ebru Demirhan
Barkod: 9786258446371
Üreticiler: Müptela Yayınları
Stok Sayısı: 1
Basım Tarihi: 12-2022
Baskı Sayısı: 1. Basım
Sayfa Sayısı: 272 Sayfa
Ağırlık: 267,00 Gram
Boyut: 13,50 (en) x 19,50 (boy)
Cilt: Ciltsiz
Kağıt: 2. Hamur
Basım Yeri: İstanbul - Türkiye
Basım Dili: Türkçe

185,00 TL
148,00 TL

Neden bu dünyadayım?
Ailemi ben mi seçtim? Peki ama neden bu aileyi seçtim?
Yoksa ailem mi beni seçti? Belki de burada oluşum, hepimizin ortak kararıdır!
Hayatım neden böyle sorunlarla dolu?
Ben neden bu deneyimleri yaşıyorum?

Yaşamın Gizli Sözleşmesi, insanın ruhu ve kendini anlama yolculuğunu farklı bir boyuttan incelerken bizleri deneyimlere, ruhsal ihtiyaçlara ve ilahi kurguların bilinç ötesi sınırlarına götürüyor. 
Verdiğimiz en eski sözler, yaptığımız karmik kontratlar, seçimlerimiz ve bu dünyadaki gerçekliklerimiz… Ve bazı büyük sorular: Aile draması nedir? Miras, borç, suç ve pek çok problematik tema, ruhsal planda hangi tekâmül fırsatlarına işaret eder?
Ebru Demirhan’ın on binlerce kişiye ulaşan kitabı Yaşamın Gizli Sözleşmesi şimdi genişletilmiş baskısıyla daha derin. Bu kitap bir yandan karmayı, atalardan aktarılan maddi ve manevi borçları, ruhsal kontratları anlatırken bir yandan da tekâmül alanlarını ve hayatın telafi mekanizmasını insanlığın kullanımına açıyor. 
Yaşamın Gizli Sözleşmesi yalın anlatımı ve gerçek yaşamdan alınan zengin içeriğiyle kendimizi anlamak, seçim ve eğilimlerimizi tanımak, affederek yüklerimizi iade edebilmek, atalarımızı ve geçmişi onurlandırmak, sözün kıymetini ve önemini kavrayabilmek için hayat hikâyemizi gözden geçirmemizde çok önemli bir araç vazifesi görüyor.