Zen Büyük Patlama resmi

Zen Büyük Patlama

Barkod: 9786057448279
Üreticiler: Omega
Stok Sayısı: 2
Basım Tarihi: 5-2022
Baskı Sayısı: 1. Basım
Sayfa Sayısı: 280 Sayfa
Ağırlık: 257,00 Gram
Boyut: 13,50 (en) x 21,00 (boy)
Cilt: Ciltsiz
Kağıt: 2. Hamur
Basım Yeri: İstanbul - Türkiye
Basım Dili: Türkçe

175,00 TL
140,00 TL

Ezberleri bozan, zihnin sınırlarını zorlayan bir kitapla tanışmaya hazır olun! 
Zen: Büyük Patlama kitabında Osho, aşk, özgürlük, kadının toplumdaki rolü, çocuğun mahremiyet hakkı ve yaşam amacı konularında merak edilen soruları yanıtlıyor. Onun bakış açısı ve olaylara yaklaşımları, her zaman olduğu gibi, şaşırtıcı, rahatsız edici ve hatta biraz da kışkırtıcı.
Zen: Büyük Patlama, çoğunluğa uyum sağlamak ve sevilmek için zihnini ve kalbini çürümeye terk eden ancak bir şeylerin yanlış gittiğini hisseden ve artık dönüşmek isteyen herkes için yazılmış bir kitap. Bu kitap, okurlarını, hayattan tam anlamıyla zevk almalarını sınırlayan koşullu inanç sistemlerini ve önyargıları incelemeye ve bunlardan kurtulmaya davet ediyor.
“Toplum, seni vasat bir insana dönüştürmek ister çünkü toplum her zaman zeki insanlardan korkar. Sokrates gibi zeki insanlar toplum için tehlikelidir. Onlar tehlikelidir çünkü zekâ, her zaman asiliği tetikler. Zeki biri her türlü köleliğe karşı isyan edecektir. Yanlış olan her şeye isyan edecektir. Zekâ her zaman özgürlüğün, bireyselliğin ve özgünlüğün yanındadır. Sahte ve düzmece olan her şeye karşı savaşır.”