Dijital Lider resmi

Dijital Lider

Dijital Çağda Liderliğe Yeni Bakış
Barkod: 9786052314661
Üreticiler: MediaCat Kitapları
Stok Sayısı: 7
Basım Tarihi: 8-2022
Baskı Sayısı: 1. Basım
Sayfa Sayısı: 200 Sayfa
Ağırlık: 158,00 Gram
Boyut: 14,50 (en) x 21,50 (boy)
Cilt: Ciltsiz
Kağıt: 2. Hamur
Basım Yeri: İstanbul - Türkiye
Basım Dili: Türkçe

120,00 TL
96,00 TL

Yöneticilikten Dijital Lider’liğe...

Dijital teknolojiler sadece yeni sosyal ağlar oluşturmakla kalmadı, kültürün işleyiş biçimini de önemli derecede değiştirdi. Bugünün dünyasında bu yeni dijital kültürde başarılı olan liderlerin büyük kısmı, paradigma dönüşümünü gerçekleştirip dijital çağın gerekliliğini yerine getirenlerden oluşuyor.

Gerçek paradigma dönüşümü ise bir organizasyonun her seviyesinde ayrıntılı bir süreci gerektirir. Bu sürecin en önemli parçalarından biri de yöneticilerdir.

DigitusLatincede “parmak”, dolayısıyla oradan türeyen dijital kelimesi de “parmaklar” anlamına gelir. Belki de bir yönetici için doğru dijital dönüşüm, parmaklarını etkili kullanmakla gerçekleşir. Sanal ekranları aşağı yukarı, sağa sola kaydırmak için kullandığımız parmaklar, daha fazla görünür olmanızı da sağlayabilir.

İşte elinizde bulunan bu kitap, bir yöneticinin, Dijital Lider’e dönüşüm yolculuğunu konu alıyor. Bu kitaptaki bilgiler, bir yöneticinin zihninde dolaşan fikirleri sadece ofisteki ekip arkadaşlarına değil milyonlarca insana ulaştırma fırsatı sunuyor.